Słupecka policja poszukuje sprawców napadu na stację paliw Shell w Wierzbocicach. Dwaj zamaskowani mężczyźni w kapturach na głowach wtargnęli do sklepu przy stacji paliw pod osłoną nocy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Słupecka policja poszukuje sprawców napadu na stację paliw Shell w Wierzbocicach. Dwaj zamaskowani mężczyźni w kapturach na głowach wtargnęli do sklepu przy stacji paliw pod osłoną nocy. Podchodząc do lady, jeden z napastników wyciągnął przedmiot przypominający broń palną i wymierzył nim w ekspedientkę. Drugi z mężczyzn w tym samym czasie zmusił pracownika stacji do położenia się na ziemi i skrępował mu ręce plastikową opaską. Kiedy sprzedawczyni oddała napastnikom pieniądze z kasy (950 złotych), mężczyźni zbiegli. Kobieta wyswobodziła się z więzów, pomogła uwolnić się koledze i zadzwoniła na policję.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!