Teatr Powszechny otworzył Małą Scenę

Teatr Powszechny otworzył Małą Scenę (© Maciej Stanik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mała Scena Teatru Powszechnego w Łodzi kosztowała 9 mln zł (3,7 mln pochodziło z unijnej dotacji). Sala świetna (na 150 do 200 miejsc w zależności od potrzeb inscenizacyjnych), funkcjonalna. Dlaczego Teatr Powszechny nie wystawia jednocześnie spektakli na dużej sali (443 miejsca)?

Od września trwały przymiarki do nowego obiektu, ale ani w październiku, ani w planach listopadowych nie ma równoczesnych spektakli?

Zapytana o to dyrektor Powszechnego Ewa Pilawska stwierdziła, że wszystko z powodu szatni. Nie ma tam miejsca dla nowych widzów. Dodała, że nie ma nawet tylu numerków... Podobno na początku 2013 roku ma się to zmienić.

Źródło: Teatr Powszechny otworzył Małą Scenę. Zabrakło na szatnię i numerki

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  gość (gość)

  To kto planował tak tę inwestycję. Tyle kasy wydane, a nie pomyślano o szatni?! Miało być pięknie, a jest jak zwykle - do kitu...

  doogas (gość)

  Zaplanowano w Polsce, zupełnie jak dach na Narodowym , który nie może być zamykany w czasie opadów deszczu.