(© Krzysztof Szymczak)

Na obchody Światowego Dnia Kota, jak co roku, zaprasza Galeria Łódzka. W niedzielę, 19 lutego, klienci Centrum będą mieli okazję zobaczyć prawdziwe kocie piękności a także wybrać dla swoich pupili smakołyki, akcesoria i zabawki spośród bogatej oferty stoisk sprzedażowych. Od 12 do 17 będzie można wybrać się na wystawę kotów, a także uzyskać poradę weterynarza.

Zaplanowano nie tylko pokazy kotów rasowych, ale i finał gali Superkot 2016. Swojego faworyta będzie także mogła wskazać publiczność w centrum.

W godzinach 12 - 17 będzie także można zasięgnąć porad ekspertów przy stoisku weterynaryjnym. W centrum handlowym znajdą sie także stoiska z karmą dla kotów, zabawkami i akcesoriami do pielęgnacji. Zorganizowane zostaną także konkursy z nagrodami, będzie też można obejrzeć prezentacje multimedialne kocich ras.

Co roku wydarzenie przyciąga tłumy klientów, zwłaszcza dzieci, które z zainteresowaniem śledzą wybory pupila publiczności.

Współorganizatorami niedzielnego wydarzenia są Supreme Cat Club - Stowarzyszenie Hodowców Kotów oraz Felis Polonia - Polska Federacja Felinologiczna.

Domowe, rasowe, a nawet dzikie. Największa w Polsce wystawa kotów z całego świata

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!