Uczniowie z XXI LO w Łodzi swoją studniówkę zorganizowali w Białym Pałacu w Niesięcinie. Zobaczcie zdjęcia z tego wytwornego balu!

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

olo (gość)

Przesylam filmik z typowego łódzkiego osiedla
http://www.youtube.com/watch?v=UaK__J7-f3E

Eliz (gość)

Nie ufasz swojej drugiej połówce? Zgubił Ci się telefon lub po prostu chcesz sprawdzić gdzie ktoś się znajduje? Zlokalizuj go na stronie: http://lokalizuj.bo.pl/

Ktoś (gość)

Nie każda dziewczyna ma figurę modelki i nie każdego w szkole stać na nie wiadomo jak drogie rzeczy. Każdy ma swój styl i każdej lepiej w innej sukience.

absolwentka (gość)

Zastanawiam się, jak wygląda powrót z takiego Niesięcina. Bo super, że mają piękne wnętrze, ale z tego co pamiętam, to moja studniówka skończyła się nad ranem. Ludzie wychodzili od 3 do 5 rano. Wracaliśmy albo wspólnie taksówkami, albo ktoś z rodziców się poświęcał i przyjeżdżał po kilka osób, albo po 5 łapaliśmy jakieś MPK. A jak wrócić w środku nocy z Niesięcina, nie wydając na to mnóstwa pieniędzy (długa droga+nocna taryfa)? Uważam, że to trochę bez sensu. 5 lat temu XXI LO miało studniówkę w auli WSHE (AHE) i bawiliśmy się świetnie, a i do domu było jak wrócić...

dal (gość)

Ludzie Wasze stroje nie współgrają z tym wytwornym pałacykiem. Cyrkuwe odwalacie ! Jak stać na wyjnajęcie takiego miejsca, to umówcie się przed ............WSZYSTKIE przychodzimy w krótkich sukienkach, albo w długich. Nie ma wyłomu ! Żenada i te grube, koślawe nogi, figury pokazują publicznie czerwone podwiązki. Młodość to nie wszystko, to też głupota i nie wszyscy są urodziwi.