60 minut będzie trwał sprawdzian szóstoklasisty 2014 z OPERONEM 9 stycznia.

OPERON SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014: Odpowiedzi, Wyniki


9 stycznia 2014 uczniowie napiszą próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM. Sprawdzian piszą uczniowie ze szkół, które zgłosiły się do udziału w akcji. Próbny sprawdzian szóstoklasisty rozpoczął się o godz. 9.

Jak tylko będziemy mieć sugerowane odpowiedzi, znajdziecie je w linku poniżej.

Sprawdzian szóstoklasisty 2014 OPERON 9 stycznia - zobacz odpowiedziSprawdzian szóstoklasisty 2013 OPERON 10 stycznia - zobacz odpowiedzi


Odpowiedzi na pytania otwarte znajdziecie na: Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013 OPERON. Walka z czasem [odpowiedzi], gk24.pl


Zobaczcie też wcześniejsze sprawdziany szóstoklasisty:


Na sprawdzian szóstoklasisty 2012 z CKE tematem przewodnim sprawdzianu był wynalazek braci Lumiere. Szóstoklasiści musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące historii kina. Dodatkowo, jednym z zadań, było również napisanie opowiadania, jak ktoś zrobił miłą niespodziankę swoim domownikom.

Jak na sprawdzian szóstoklasisty przystało, nie zabrakło też zadań z matematyki, ale mało było za to pytań przyrodniczych.

Z takimi i jeszcze wieloma innymi pytaniami musieli się zmierzyć szóstoklasiści w 2012 roku. Na udzielenie odpowiedzi każdy uczeń miał 60 minut (uczniowie z dysfunkcjami mogli mieć wydłużony ten czas o maksymalnie 30 minut).  

Oficjalne wyniki sprawdzianu podane będą w maju, ale po zakończeniu testu tutaj znajdziecie sugerowane odpowiedzi ze sprawdzianu w 2012 roku.Udostępnij wyniki sprawdzianu na Facebooku


WAŻNE: Odpowiedzi należy porównać z arkuszem dostępnym w linku poniżej

Pobierz: sugerowane odpowiedzi ze sprawdzianu 2012


Pobierz: TEST SZÓSTOKLASISTÓW 2012


Zobacz: wstępne wyniki sprawdzianu 2012 wg. CKE


Piszcie w komentarzach poniżej, jak Wam poszedł sprawdzian, z czym mieliście największe problemy w 2012 roku.

Komentarze (53)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nikola (gość)

no błagam was. ile w życiu pisaliście już sprawdzianów ten będzie taki sam jakm poprzednie tylko większy

Adam (gość)

Zestaw 5 Testów dla Szóstoklasisty. Cześć, tutaj możecie pobrać Zestaw 5 Testów dla szóstoklasisty, pytania + odpowiedzi. Zapraszam
serdecznie:http://hostujmy.pl/download/21855/jAxMTE

Niesamowity kutasek (gość)

Test. Jeżeli to czytają moi nauczyciele to pozdro :P Proszę o dużą liczbę punktów :D

Mały (gość)

i dżemem. a czasu było tyle, że można było jeszcze jeden taki sprawdzian zrobić, ha!

Karolexxx213 (gość)

Łatwizna :D. Test był bardzo łatwy większość z moich kolegów napisała go dobrze.Jednym troszeczkę trudniejszym zadaniem było to z parkingiem ale mi poszło dobrze :).

Klopsik (gość)

MATMA NAJLEPSZA. Spokojnie jak ktoś się systematycznie uczył to mu dobrze pójdzie. Ja mam jutro próbny. Zróbcie sobie z wcześniejszych lat Szczególni zwracajcie uwagę na przeczytanie zadania bo jak sobie robiłem sam w domu to przez to traciłem punkty. A w sprawie Polskiego na końcu są wypracowania musicie sobie określić ile macie czasu. Od tego zależy czy skupić się ogólnie na napisaniu czy też jeszcze się starać pisać też poprawnie i stawiać znaki interpunkcyjne. Pozdrowienia dla tych którzy Kochają Matme. Też jestem miłośnikiem !