PGE GKS Bełchatów zagra sparing z ŁKS

PGE GKS Bełchatów zagra sparing z ŁKS (© Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

We wtorek, 12 lutego, PGE GKS Bełchatów i ŁKS rozegrają sparing w Gutowie Małym. Będzie to już drugi mecz kontrolny PGE GKS i ŁKS. W pierwszym, rozegranym także w Gutowie Małym, padł bezbramkowy remis.

Większość obecnych piłkarzy ŁKS grała również w sparingu latem, gdy PGE GKS przegrał 1:2 z Turem Turek. Obecną kadrę ŁKS tworzą bowiem w zdecydowanej większości byli gracze klubu z Turku.

Źródło: PGE GKS Bełchatów zagra sparing z ŁKS

Komentarze (33)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

generał Bałuty (gość)

zawszawione w okolicach łonowych dziewuszyska z widzewka tak się podśmiewują, że aż kalik cieknie im po rajtuzach...

może jeszcze nie dziś, może nawet jeszcze nie jutro, ale historia (a znana jest z tego, że lubi się powtarzać) zatoczy koło i to z waszego śmiesznego klubu o będzińskim rodowodzie będą śmiać się łodzianie na każdej szerokości geograficznej. wówczas na współczucie będzie już jednak za późno.

ave ŁKS !!!

YEBAĆ lks (gość)

a ha wam powiem dalej to samo... szczekajcie dalej dup>ami> parchate parówy!!! Śmierć Żebrackiej KU>RW>IE!!!! tylko internet wam zostal buhahaha WIDZEWSKIE ŚRÓDMIEŚCIE!!!!

Łobora Koło Synagogi (gość) (Mocart)

Nie ośmieszaj się szczurku, to twój klubik założyli żydzi. Poproś tatę, żeby przeczytał Ci notkę o ŁKSie z pierwszej lepszej encyklopedii...

Wujek Dobra Rada (gość) (Mocart)

Znasz takie nazwiska jak Heiman i Wasserzug?-jeśli nie-proponuję wizytę na grobach założycieli twego klubu na cmentarzu żydowskim przy Ogrodowej.