Fot

Fot. Romuald Królak

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W polu karnym Donald Tusk, a w bramce Bartosz Kaźmierczak. W ten sposób wczoraj w Śmiglu, w powiecie kościańskim, premier zainaugurował działalność kolejnego obiektu sportowego wybudowanego w ramach programu „Moje ...

W polu karnym Donald Tusk, a w bramce Bartosz Kaźmierczak. W ten sposób wczoraj w Śmiglu, w powiecie kościańskim, premier zainaugurował działalność kolejnego obiektu sportowego wybudowanego w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”.

Była miejscowa orkiestra dęta, mieszkańcy, rządowi i samorządowi notable oraz młodzież. To właśnie jej ma służyć wybudowane boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz zapleczem. Wczoraj takich obiektów w całej Polsce otwierano osiem.

– Jako dziecko marzyłem, aby zagrać na takim boisku ze sztuczną nawierzchnią – powiedział Donald Tusk.

Gdy wspólnie z burmistrzem Śmigla Wiktorem Snelą przeciął symboliczną wstęgę, przyszedł czas na strzały do bramki. Trzeba było aż czterech przymiarek, aby reprezentujący rządową drużynę strzelec pokonał zawodnika Pogoni Śmigiel.

– Premier starał się, ale mu nie wyszły te trzy pierwsze strzały. Za czwartym razem to już trochę odpuściłem – przyznał Bartek Kaźmierczak.

Ze Śmigla premier udał się do Kościana, gdzie najpierw odwiedził Warsztaty Terapii Zajęciowej, a następnie w auli miejscowego liceum spotkał się z mieszkańcami.


Więcej w dzisiejszym wydaniu Polska Głos Wielkopolski, lub www.prasa24.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!