Jerzy Janowicz Jerzy Janowicz

Jerzy Janowicz (© Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Łodzianin Jerzy Janowicz wygrał w czwartek z tegorocznym mistrzem olimpijskim Brytyjczykiem Andym Murray'em 5:7, 7:6 (7-4), 6:2 i awansował do ćwierćfinału halowego turnieju rangi ATP Masters 1000 na twardych kortach w Paryżu.

Mecz Janowicza z Murray’em trwał 2 godziny i 24 minuty. Łodzianin miał w meczu aż 22 asy serwisowe. Większość jego podań przekraczała 230 km/godz.!

Wygrana z Andy Murray’em (nr 3 rankingu ATP) to największy sukces zajmującego 69 miejsce w rankingu ATP Tour Janowicza.


Czytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  łodzianin (gość)

  Ten sukces to dla ludzi rządzących Łodzią od 1998 roku jak strzał w mordę. Likwidowali różne sekcje sportowe na łkesie a tu proszę dostali w twarz.
  Pamietam jak na łks przychodziło kupę dzieci i młodziezy w różnym wieku trenować w różnych sekcjach. Dziś mielibyśmy wielu takich zawodników w różnych dyscyplinach.
  Ale pod koniec lat 90 widzewskie władze łodzi liczyły się tylko z jednym klubem i teraz mamy efekty tego że sportowa łodź dołuje bo kluby wielosekcyjne to przeżytek. To ja im mówię spójrzcie na Barcelonę i wtedy porozmawiamy.

  l (gość)

  To niech teraz pani Zdanowska przemyśli decyzję czy likwidacja kortów na łks jest słuszna, Janowicz tam również trenował więc chyba nie są zupełnie niepotrzebne?

  Adamski (gość)

  Teraz czas na chłopa w pierwszej 10-ce ATP, ustrzelił Murraya, chrzest ma za sobą, teraz czas na innych z czołówki, trzymam kciuki, za psyche i zdrowie!