Samoloty lecące do Krakowa wylądowały w Łodzi

Samoloty lecące do Krakowa wylądowały w Łodzi (© Jarosław Ziarek)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę rano zamiast w Krakowie samoloty Ryanair lądowały na lotnisku w Łodzi. Lądowanie na lotnisku Kraków-Balice uniemożliwiła gęsta mgła. Pierwszy samolot przyleciał o godz. 9.20 z Oslo, a drugi o godz. 9.30 - ze Sztokholmu.

Pasażerowie do Krakowa zostaną przewiezieni autokarami. Do Łodzi natomiast autokarami dotrą pasażerowie czekający na lotnisku w Krakowie, którzy kupili bilety na sobotnie loty do Sztokholmu i Oslo.

Start samolotu do Oslo jest planowany na godz. 13.20, a do Sztokholmu na godz. 13.30.

Źródło: Samoloty lecące do Krakowa wylądowały w Łodzi

Czytaj także

  Komentarze (4)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  wieprzan (gość) (troskliwy)

  a ty bierzesz kase za spartaczona robote? K.. kiedys slowo pisane mialo jakas wartosc a teraz pan "redaktor" wrzuca wszystkie swoje mysli byle predzej. WSTYD

  zlosliwiec (gość)

  Sensacyjne wydarzenie w miescie Lodzi - na lotnisku wyladowal samolot. A jakis takze wystartuje - do Sztokholmu. I jeszcze do Oslo. Czy w wkrotce mamy sie spodziewac fascynujacych artykulow relacjonujacych przyjazdy i odjazdy pociagow?