Rozbój na Tatrzańskiej w Łodzi. Pobili i okradli 22-latka

W środę w nocy policja zatrzymała bandytów, którzy w Łodzi na ul. Tatrzańskiej pobili i okradli 22-letniego mężczyznę. 22-latek wracał do domu ul. Tatrzańską. Przy skrzyżowaniu z Dąbrowskiego zaczepił go nieznajomy prosząc o papierosa a po chwili o pieniądze na piwo. Pokrzywdzony spełnił te prośby.

Rozbój na Tatrzańskiej w Łodzi
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Rozbój na Tatrzańskiej w Łodzi (© policja)

Nieznajomy zaciągnął jednak 22-latka na pobliską ławkę. Próbował też wyciągnąć portfel zaczepionemu mężczyźnie. 22-latek widząc jeszcze dwóch innych mężczyzn chciał odejść. Wtedy jednak doszło do napaści. Jeden z mężczyzn zaczął przyduszać ofiarę. Wykorzystał ten moment pierwszy z mężczyzn zabrał portfel i uciekł. Pozostał dwójka zaczęła bić okradzionego. Podpalali mu również włosy zapalniczką żądając wydania pieniędzy. Odebrali ofierze telefony.

22-latek stracił również kurtkę, gdy wreszcie udało mu się wyrwać i uciec. Pokrzywdzony uciekając zauważył taksówkę i poprosił kierowcę o wezwanie na miejsce policji.

Poszkodowany wraz z patrolem policji wyruszyli na poszukiwania sprawców. Funkcjonariusze w trakcie poszukiwań zostali poinformowani przez dyżurnego, iż najprawdopodobniej ci sami mężczyźni napadli 37-latka na ulicy Dąbrowskiego przy ulicy Podgórnej.

Wkrótce bandyci zostali zatrzymani. Byli to dwaj pijani 17-latkowie z Łodzi. Znaleziono przy nich skradzione telefony. Przestępczy duet usłyszał już zarzuty rozboju oraz kradzieży rozbójniczej. Oboje wstępnie przyznali się do winy. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.
∨ Czytaj dalej

Komentarze (16)

avatar
avatar
Werniak (gość)

By dło i patologia w tym mieście.Noście składane pały i gazy obronne pieprzowe i takim ujom ładować w gę be.

avatar
Donald Ambergold (gość)

stanowczo protestuję przeciwko szykanowaniu moich wyborców! jeszcze tego pożałujecie!

avatar
bary (gość)

Nikogo nie interesuje skad te mety maja na samochody i ich utrzymanie.Normalny tyrajacy obywatel jak sobie kupi lepszy samochód to skarbowka potrafi sie zainteresowac skad na to miał.Łobuzy sa po za kontrolą,wszyscy boja sie uprzykrzec im zycie.

avatar
Sprostowanie (gość) kruczek_prawny

Pamiętaj że cytujesz "pół prawdy" wciśnięte Ci do głowy przez PIS. A tak naprawdę to jeśli złapią cię na kradzieży czegoś poniżej 1000zł - to dostajesz "obligatoryjnie" 5000zł do zapłacenia. Obligatoryjnie czyli jak cię złapią to jak już wsiadasz do radiowozu to jesteś 5000zł w plecy. Bez czegokolwiek więcej. Żaden sąd, prokurator ani policjant nie może zmniejszyć tej kary nawet o jedną złotówkę.
Kradzież (poniżej 1000zł) = 5000zł kary + zawiasy czy dla recydywy więzienie.
Nie płacisz 5000zł? odwieszają i idziesz siedzieć. Złapią ponownie - idziesz siedzieć. Nie tak jak teraz - do 250 - nic, powyżej 250 - nic...

avatar
hhj (gość)

Witam, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która posłuży mi jako element pracy licencjackiej. Dla Was to tylko 2 minuty, a dla mnie liczy się każda opinia 
http://www.ankietka.pl/ankieta/116376/ruch-autonomii-slaska.html

avatar
wasz strażniczek (gość) df

Zawiasy nie na 5 lat a na rok, nasz wymiar sprawiedliwości chroni bandytów i różnej maści wyrzutki społeczne.Dlatego tak jest niebezpiecznie w tym PO-wskim państwie.

avatar
df (gość)

" Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności." No i co z tego? Dziennikarzyno napisz może lepiej że"
"Zazwyczaj karą za takie czyny jest 12 miesięcy w zawieszeniu na 5 lat"

Wybierz kategorię