Remont ul

Remont ul. Wólczańskiej ma trwać do końca listopada (© Sebastian Łukasik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Remont ul. Wólczańskiej od al. Mickiewicza do ul. Radwańskiej zakończy się 5 listopada, a na odcinku od ul. Radwańskiej do ul. Czerwonej prace rozpoczną się 6 listopada. Zakończył się remont ulicy Biegunowej.

Bartosz Stawowski z zespołu ds. komunikacji w firmie Skanska, która remontowała ul. Biegunową mówi, że na Wszystkich Świętych nie będzie utrudnień przy cmentarzu Mania. Przygotowano nawet parking przy ul. Biegunowej.

Remont torowiska na skrzyżowaniu Franciszkańska-Kilińskiego/Północna zakończy się przed 1 listopada. W dniu Wszystkich Świętych tramwaje linii nr: 1, 5 i 6 powrócą na stałe trasy i zawieszone zostaną linie Z6.

Remont Wólczańskiej: nie skończyli pierwszego odcinka od al. Mickiewicza do ul. RadwańskiejŹródło: Przedłużył się remont ulicy Wólczańskiej

Czytaj także

  Komentarze (4)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  łodzianin (gość)

  I to wszystko w ramach "letnich" remontów. Dobrze, że remontują, ale nie można tego robić w okresie wakacji?

  Jaki koniec?! (gość)

  Źle zaplanowane remonty, rozkopane ulice, korki - płacą mieszkańcy tracąc cenny czas w korkach i spalając więcej paliwa.

  xc (gość)

  "Bartosz Stawowski z zespołu ds. komunikacji w firmie Skanska, która remontowała ul. Biegunową"
  Remontowała?
  REMONTUJE nie remontowała - i będzie jeszcze remontować z miesiąc...