Red Bull 111 Megawatt, największe w tej części Europy zawody hard enduro odbyły się w weekend na terenie Kopalni Bełchatów. Wokół trasy zgromadziło się 35 tys. widzów. Najlepszy, po raz trzeci z rzędu był Jonny Walker.

Red Bull 111 Megawatt w tym roku zgromadził rekordową publikę. Jak szacują organizatorzy niedzielne zawody finałowe oglądało 35 tys. widzów.

W wyścigu głównym wystartowało pół tysiąca zawodników z 26 krajów, którzy dzień wcześniej przebrnęli eliminacje. Tym razem Tadeusz "Taddy" Błażusiak, którego numerem 111 sygnowana jest impreza, na motocykl wsiadł tylko gościnnie. "Taddy" zakończył już bogatą w sukcesy karierę, ale w kopalni nie mogło go zabraknąć. To on gratulował najlepszym na mecie. A zwycięzcą, po raz trzeci z rzędu okazał się Brytyjczyk Jonny Walker.


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!