Od września przy siedzibie Forum Firm Miasta Radlin będzie działał Punkt Konsultacyjny Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Będzie służył pomocą przedsiębiorcom i osobom, które dopiero zamierzają rozpocząć ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od września przy siedzibie Forum Firm Miasta Radlin będzie działał Punkt Konsultacyjny Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Będzie służył pomocą przedsiębiorcom i osobom, które dopiero zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą. Punkt powstanie przy ulicy Rymera 15/3 (za urzędem miasta).

Można tu będzie zasięgnąć informacji o możliwości pozyskania dotacji na rozpoczęcie działalności, rozwój firmy, dotacji na inwestycje czy szkolenia. Konsultacje odbywać się będą w co drugi wtorek miesiąca. Chętni powinni się zgłosić do siedziby Forum Firm Miasta Radlin, by wcześniej uzgodnić termin. Można też umawiać się telefonicznie pod numerem: 032/45 90 257.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!