QUIZ. Test psychologiczny do policji. Zdałbyś/Zdałabyś? [PRAWDZIWE PYTANIA] QUIZ. Test psychologiczny do policji. Zdałbyś/Zdałabyś? [PRAWDZIWE PYTANIA]

QUIZ. Test psychologiczny do policji. Zdałbyś/Zdałabyś? [PRAWDZIWE PYTANIA] (© Naszemiasto.pl)

Policja ma spore braki kadrowe. Dotyczą one nie tylko dużych miast, ale w zasadzie całej Polski. Chociaż praca nie jest łatwa, to po kilku latach można w niej nieźle zarabiać. Dostalibyście się?

Przyszli funkcjonariusze muszą nie tylko przejść testy sprawnościowe i z wiedzy ogólnej. Weryfikowane są także ich predyspozycje psychologiczne.

Przejdź do Quizu:

QUIZ. Test psychologiczny do policji. Zdałbyś/Zdałabyś? [PRAWDZIWE PYTANIA]

Quizy

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tw bolek (gość) (Dobromił)

Armia Krajowa zdrajcom ojczyzny minimum goliła głowę na łyso. Tych tutaj należy osądzić przez odpowiedni trybunał i skazać nawet zaocznie. Wyrok trybunału wykona się jak tylko postawią stopę na polskiej ziemi.

Dobromił (gość) (DOMIN)

Słowo oczajdusza należy pisać razem, ponadto masz inne błędy gramatyczne. W tak krótkim zdaniu tak wiele błędów popełniłeś.
Rodzice w domu rozmawiają po rosyjsku czy też w jidysz?

Dobromił (gość) (DOMIN)

Parlament Europejski przyjął rezolucję dotyczącą ukarania Polski. 6 polskich europosłów ją poparło.
Oto LISTA HAŃBY: Michał Boni, Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein, Danuta Hübner, Danuta Jazłowiecka, Barbara Kudrycka, Julia Pitera (wszyscy z PO).

Teraz 16 listopada w Parlamencie Europejskim szwedzka eurodeputowana Cecilia Wikström zaproponowała całkowicie nowy system azylowy dla imigrantów. Nawet KOSZTEM KAR FINANSOWYCH dla państw, które nie chciałyby wziąć udziału W systemie relokacji. Raport Wikström zakłada STAŁY, COROCZNY I AUTOMATYCZNY mechanizm relokacji imigrantów - bez żadnych limitów czy kwot. Przydział imigrantów byłby na podstawie wielkości i bogactwa danego kraju UE. Krótko mówiąc - propozycja Wikström zakłada dokręcenie śruby takim krajom jak Polska czy inne państwa Grupy Wyszehradzkiej. W efekcie albo co roku przyjmowalibyśmy kilkadziesiąt tys. imigrantów, albo przed Polską pojawiłoby się widmo dużych kar finansowych.
Uwaga: Rada nie potrzebuje jednomyślności, by przyjąć reformę. Wystarczy większość kwalifikowana.

Parlament Europejski był „za”. Teraz Polskę czeka o wiele bardziej trudna, ciężka batalia z lewacką Brukselą.
Co ciekawe, aż 4 parlamentarzystów z Polski zagłosowało za tą propozycją!
Oto kolejna LISTA HAŃBY:
Michał Boni,
Danuta Jazłowiecka,
Róża Maria Gräfin von Thun und Hohenstein (wszyscy z PO) i
Janusz Zemke (SLD).
Pozostali europosłowie opozycji wstrzymali się od głosu.
PRECZ Z TOTALNĄ OPOZYCJĄ.

Sygnalizator (gość)

Ja nie mogę w nocy spać to dyżurkę chętnie popilnuje .Jest wolne miejsce ? SIWI u was swoje mam, Ip znacie to prosze mejlować

Oświadczenie wydawcy Gazety Trybunalskiej (gość)

Oświadczenie wydawcy

Przepraszam Panią Aleksandrę Tyczyńską i Pana Marka Obszarnego, dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego" za naruszenie ich dobrego imienia w artykułach zatytułowanych "Niemieckie łapy precz od Moniki Tery" oraz "Obszarny i Tyczyńska skarżą się swoim szefom za "niemieckie pieski".
Mariusz Baryła
_________________________

(Oświadczenie zamieszczono zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6.06.2017 r. Będzie utrzymywane na stronie "GT" do dnia 5 stycznia 2018 r.)

ppp (gość)

He, he kochałem swojego ojca jest prawidłową odpowiedzią, a jak go nie znałem bo mnie zostawił jak miałem 2 lata, to też go kochałem? Jeżeli są to prawdziwe pytania, to nie dziwi mnie poziom osób tam zatrudnionych.