Projektanci na start Łódź

Do ASP przyjechało 100 kandydatów na projektantów (© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

"Projektanci na start" to program, w którym Łódź promuje się jako Polska stolica mody. Program pojawi się jesienią w stacji FOX Life. Sponsorem programu częściowo jest UMŁ, który przekazał dofinansowanie w wysokości 50 tys. zł.

Bartłomiej Wojdak, dyrektor biura promocji UMŁ informuje, że producenci programu "Projektanci na start" zwrócili się do biura promocji z propozycją nakręcenia w Łodzi tego programu. UMŁ zaproponował jako miejsce Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Tam prowadzone były castingi i tam kręcono dalsze odcinki.

Wojdak dodaje, że Łódź przekazała 50 tys. zł. To są pieniądze, które udało nam się w ciągu roku zaoszczędzić. Ten projekt doskonale wpisuje się w strategię Łodzi, która mocno stawia na modę. Dzięki temu Łódź będzie promowana nie tylko w Polsce. Odcinki tego programu zostaną wyemitowane także w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Na castingi do Centrum Promocji Mody w Łodzi przyjechało sto osób m.in. z Warszawy, Krakowa, Poznania, Zabrza, Rzeszowa, Gdańska, Dobrzycy, Słubic, Głogowa, Rybnika. Byli nawet projektanci z Tel Awiwu i Londynu.

Program "Projektanci na start" kręcono w Łodzi przez całe wakacje. Jurorzy w gronie osób, które przyjechały na castingi, dostrzegli świetnie zapowiadających się projektantów.

Źródło: Łódź w telewizji. Miasto promuje się jako stolica mody

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

było 4xTAK, bedzie 4xF**K OFF (gość)

Oprócz promocji miasta w mediach (cz w inny sposób) trzeba dać coś jeszcze, oprócz pr i marketingu musi coś za nimi stać, w łodzi za tym stoi pustka i bezradność umł, każdy kto się już skusi i przyjedzie w pierwszym kroku powie „łódż, q....a” i wraca skąd przyjechał! Łódź promuje!