Pożar przy ul. Łagiewnickiej 178 wybuchł w czwartek, 11 czerwca, ok godziny 7:30. Strażacy znaleźli na miejscu zwęglone zwłoki - prawdopodobnie kobiety.

Pożar przy ul. Łagiewnickiej w Łodzi wybuchł ok. 7:30 w czwartek, 11 czerwca. Ogień szybko zajął murowany budynek wolnostojący o wymiarach ok. 2x2 m. Na miejsce przyjechały 4 zastępy straży pożarnej.

Po ugaszeniu pożaru, strażacy znaleźli w budynku zwęglone zwłoki kobiety. Wewnątrz znaleziono także rozerwany kanister po benzynie. Kanister z benzyną prawdopodobnie wybuchł podczas pożaru.

Świadek zdarzenia poinformował, że w okolicy było słychać głośny huk. Budynek prawdopodobnie został podpalony. Jak ustalono, często przebywało w nim troje bezdomnych.

Trwa ustalanie tożsamości ofiary pożaru. Okoliczności, w jakich doszło do tragedii, będzie wyjaśniać łódzka policja pod nadzorem prokuratura.

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘCIA

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sonia (gość)

Pierwszy raz słyszę o reanimowaniu zwęglonych zwłok..\"ratowniku\".Albo czytasz nieuważnie albo ( co gorsza ) robisz sobie jaja.Fe