Polska mistrzem Polski MEMY. Kultowe memy po porażkach Polaków

Porażki polskich sportowców błyskawicznie znajdują swoje odzwierciedlenie w Internecie. Polscy kibice są wierni i oglądają mecze, ale po kolejnym przegranym spotkaniu po prostu puszczają nerwy. Internauci po kolejnym słabym spotkaniu reprezentacji wdrapują się na szczyt pomysłowości i tworzą niezapomniane memy internetowe.

Polska reprezentacja w piłce nożnej pod wodzą nowego selekcjonera Jerzego Brzęczka radzi sobie różnie. Na razie ma na swoim koncie tylko 2 mecze, w których Polska zagrała nierówno. Niedługo kolejne spotkanie w ramach Ligi Narodów. Reprezentacja Polski w piłce nożnej nie ma prostego życia. Zdarzają się spektakularne zwycięstwa, ale też głośne porażki. Po zwycięstwach entuzjazm kibiców jest ogromny, ale chwilowy, natomiast porażki mocno zapadają w pamięć.

Sprawdź co wiesz o zasadach piłki nożnej. QUIZ dla wiecznie początkujących

Polska mistrzem Polski MEMY

Zarówno po zwycięstwach jak i po porażkach w Internecie pojawia się sporo memów komentujących. Po zwycięstwach memów jest zdecydowanie mniej niż po porażkach. Porażki mocno pobudzają pomysłowość internautów. Wybraliśmy najlepsze memy z ostatnich lat, które zapadły w pamięć.

Polska mistrzem Polski i inne kultowe memy po porażkach Polaków.

  • Gazeta Lubuska
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

18.09.2018, 15:49

Kto nadal ogląda tych bałwanów i błaznów chyba żony pustaki, niech raz osiągnął to co siatkarze.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane