Policja tropi złodziejki, które ukradły kartę do bankomatu oraz numer PIN, a potem pobrały pieniądze z bankomatu przy ul. Piotrkowskiej.

Dwie przesyłki, jedna z kartą, druga z PIN-em, przepadły na trasie bank - dom na Górnej. Bankowcy wysłali je listami zwykłymi. Być może zostały skradzione ze skrzynki pocztowej, w której długo leżały, bo klientka banku wyprowadziła się. Policjanci to ustalają. Złodziejki wypłaciły 350 zł. Nie wiedziały, że przy bankomacie jest kamera, która zarejestrowała zdarzenie. Teraz policja apeluje, by osoby, które na zdjęciu rozpoznają kobiety (prokuratura zgodziła się na publikację ich wizerunków), skontaktowały się z VIII komisariatem przy ul. Wólczańskiej 250 na Górnej, tel. 42 665 24 00 lub 665 24 35.

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Amir (gość)

  Czy pobranie gotowki powyzej 250 to to samo co przywlaszczenie mienia o wart. powyżej 250 zl? Jesli tak to kobieta popelnila duzy blad, powinna wziazc tylko 250 zl. Teraz kara za nieuprawiony wglad do korespondecji i kradziez duzej kwoty pieniedzy.

  Gość (gość)

  A może banki powinny iść po rozum do głowy i wysyłać korespondencję typu karty, PIN listem poleconym??? Mój bank (podobno) wysłał do mnie PIN zwykłym listem. Przesyłka nie dotarła, po mojej interwencji wysłano mi PIN ponownie, też zwykłym listem, ale za duplikat PIN pobrali ode mnie prowizję!!! Jakiś cyrk!!!