W weekend w łódzkim Klubie Luka odbył się pokaz w stylu pin up. Pokaz sukienek, gorsetów i odważnej bielizny rodem z lat 50-tych powstał z inicjatywy łódzkich miłośniczek tego stylu.

Czytaj także

  Komentarze (6)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  nie zmieniać natury (gość)

  a ja lubię tamte czasy,przynajmniej kobiety miały ładne włoski na wzgórku łonowym,a nie jak teraz głupia moda na wygolone cip..y.uważają,że to estetyczniej,a figa prawda,ładniej wyglądają podgolone,a nie wygolone do zera.

  gość (gość)

  po pierwsze inspiracje sięgają również lat 30 i 40, po drugie oprócz pokazu bielizny były również popisy burleski, która jest ZUPEŁNIE czymś innym i którą można tu zobaczyć na zdjęciach.

  Mecenas sztuki przez duże K (gość)

  niech żyją kobiety które są stworzone do tego by się podobać! I lubią się podobać.Ps żal mi feministek które działają bo nie maja innego wyjścia (czytaj urody)Pozdrawiam wszystki Panie.

  Alfred (gość)

  ale masakra...
  ekshibicjonizm panienek pragnących na siłę pokazać cycki i kawałek doopy..
  parcie na szkło godne pożałowania- zrobią wszystko dla chwili sławy.. zero godności.
  zapewne zdjęcia z tego szoł już gromadnie umieściły na swoim profilu fejsbukowym i na fotce.pl- kolejnych ekhibicjonistycznych portalach.

  Więcej na temat: