Wyślij SMS i wygraj telefon Samsung Galaxy Wyślij SMS i wygraj telefon Samsung Galaxy

Głosowanie w naszym plebiscycie trwa tylko do czwartku. Jeśli ... (© mat. MM Łódź)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Głosowanie w plebiscycie trwa tylko do czwartku. Jeśli wyślesz choćby jednego SMS-a, masz szansę wygrania telefonu Samsung Galaxy GT-I5500.

Dowiedz się więcej o plebiscycie 7 z garażu


- Regulamin plebiscytu
- 7 z garażu na FB
- Wszyscy uczestnicy

Co zrobić, żeby wygrać? Zasady są niezwykle proste - wystarczy wysłać SMS pod numer 71466 w treści wpisując identyfikator przypisany do zespołu, który bierze udział w plebiscycie 7 z Garażu - identyfikatory znajdziesz poniżej, przy nazwach zespołu. Obojętniej na który zespół zagłosujesz, Twój głos będzie brał udział w losowaniu nagrody.

Warto dodać, że im więcej wyślesz SMS-ów, tym zwiększasz swoje szanse na wygraną w naszym konkursie.

Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT. Głosowanie trwa do 9 grudnia, 2011 roku.

Na kogo zagłosować? Możesz zapoznać się z twórczością poszczególnych zespołów lub na przykład wesprzeć zespół, kóry jest na samym końcu, walczy o pierwsze miejsce lub jest w środku stawki. Decyzja należy do Ciebie.

Samsung Galaxy GT-I5500 - smartfon 3G z funkcją GPRS i EDGE. Posiada wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 2.8 cala, rozdzielczości 240x320 pikseli i 16 mln kolorów. Wbudowany aparat fotograficzny 2 Mpix z cyfrowym zoomem pozwala na robienie zdjęć w rozdzielczości 1600x1200 pikseli, nagrywanie filmów i zapisanie ich w pamięci wewnętrznej telefonu lub na karcie microSD.

Urządzenie posiada oprogramowanie Android 2.1 Eclair oraz radio FM z RDS i odbiornik GPS. Dzięki interaktywnej przeglądarce internetowej mamy możliwość korzystanie z portali społecznościowych Facebook i Twitter, a wbudowane głośniki stereo umożliwiają muzyki w systemie 3D. Inne funkcje telefonu to łączność Bluetooth, Wi-Fi i USB, wysyłanie i odbieranie poczty e-mail, SMS i MMS.

Rozbudowany organizer posiada funkcję kalendarza, zegara, alarmu i stopera. Ponadto dostępny jest także tryb głośnomówiący i połączenia konferencyjne. Zainstalowany akumulator pozwala na prowadzenie rozmów przez 390 minut. Czas czuwania to 521 godzin.

Wyślij SMS na numer 71466 (1,23 zł z VAT) i wygraj telefon!Możesz też wziąć udział w głosowaniu w innych naszych miastach i jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na wygraną. A może szczęście się do Ciebie uśmiechnie i wygrasz dwa telefony?

 

Zobacz też głosowanie w innych miastach: Kraków | Trójmiasto | Poznań | Śląsk | Warszawa | WrocławWielki Turniej MM Łódź - wygraj roczny, dwuosobowy karnet do kina!
Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię:

Parada MotoMikołajów

Łódź na starych pocztówkach

Samochodowe nowości

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!