Łukasz Staroń odchodzi z ŁKS Łódź Łukasz Staroń odchodzi z ŁKS Łódź

Łukasz Staroń odchodzi z ŁKS Łódź (© Fot. Krzysztof Szymczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pierwsze decyzje kadrowe w ŁKS Łódź. W nowym sezonie barw łódzkiego trzecioligowca nie będą reprezentowali Łukasz Staroń, Jacek Karbowniak oraz Przemysław Różycki. To już pewne.

Pierwsze decyzje kadrowe w ŁKS Łódź

Po zakończonym wypożyczeniu, tak jak zresztą przewidywaliśmy, do Górnika Zabrze wraca Kamil Cupriak. Tu jednak sprawa jest otwarta, i jeśli ŁKS dojdzie z Górnikiem do porozumienia, to niewykluczone, że zdobywca czterech goli w III lidze, wróci na aleję Unii 2. Dominik Głowiński wraca natomiast, po zakończonym wypożyczeniu, do UKS SMS Łódź. Zapewne na tym nie koniec i można się spodziewać kolejnych rozstań z łódzkim trzecioligowcem. Kto w takim razie przyjdzie do ŁKS. Na to pytanie, jak na razie, odpowiedzi nie znamy. W każdym razie trenerzy i działacze ŁKS prowadzą rozmowy z kilkoma zawodnikami grającymi w poprzednim sezonie w zespołach z wyższych lig.

Piłka nożna

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!