W poniedziałek rano, przy ul Rokicińskiej w Łodzi, otwarto dwutysięczny w Polsce sklep sieci "Biedronka". Na miejsce przybyło kilka tysięcy osób. Wszyscy liczyli na wyjątkowe promocje.

Czytaj także

  Komentarze (86)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  marcin (gość)

  sklep biedronka zarabia na ludziach ale jakie teraz tam chore warunki pracy sa to jest masakra

  wb

  Przecież tylko biedacy kupują w Biedronce. Kto ma takie szydercze zdanie o Polakach? Nie wiem czy jest też świadomy, że niektóre koty też dostają żarcie z Biedronki.

  kasiulka (gość)

  to poprostu chore co potrafi zrobic czlowiek z drugiego czlowieka

  !!!wystarczy promocja w nowo otwartej biedronce,a ich bedzie jeszcze wiecej!ludzie oszaleli!!!jak przed kazdymi swietami!taki biedny narod a po kilka wozkow żarcia i nie tylko pchaja!

  Obudź się Polsko! (gość)

  Duża część Polski obudziła się w porę, żeby zdążyć na otwarcie nowej Biedronki.

  gość (gość)

  hi hi ludzie pazerniactwo to mało to poprostu chamstwo to wizytówka naszego narodu brawo ,brawo

  chłodnym okiem (gość)

  Jak widać, niektórzy głosują tylko żołądkami.

  Dlatego rządzą ci, co obiecują je im zapełnić kosztem pracy innych pracujących.

  Prawdziwy Polak (gość)

  Co się dziwicie,społeczeństwo biednieje nam w oczach z dnia na dzień.Najsmutniejsze jest to jak widzi się biednych ludzi jak wyrywają hostessom słodycze(pościg za żywnością jak za PRLu).To jest to "lepsze" życie dzięki PO i Tuskowi.Umowy śmieciowe-pensje głodowe,emerytury i renty tylko takie aby spowrotem do nich wróciły w podatkach(drożyzna w opłatach,żywności,lekach,paliwie itp.).OBUDŹ SIĘ POLSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ./. (gość)

  I tym sposobem szanowny pan Alexandre Soares dos Santos zobaczył jaka większość narodu jest głupia... Zapewnili mu ubaw do grobowej deski!

  bleeee (gość)

  Nie mohery, ale lemingi, lemingu jeden z drugim, nie wstydzcie sie własnych korzeni. Lemingi cisną sie do "Biedronek", potem zasuwają do lokalu wyborczego głosować na Tuska i Palikota. Ponieważ powiedziano im w telewizorku, że przez to będą lepsi i mądrzejsi. A lemingi wyżej s.raja niż dópę mają. Taka prawda

  peeter (gość)

  pendrive szukalem juz o 9:20 i nie bylo a co dopiero o 13..... ale sluchawki i drukarke oraz laptopa mam :P