(© fot. Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od środy rano nie będzie już można swobodnie przejechać ul. Sienkiewicza na odcinku pomiędzy al. Piłsudskiego (w najbliższym tygodniu podobnie będzie na ul. Nawrot).

Rozpoczyna się remont nawierzchni, wymiana krawężników i chodników ul. Sienkiewicza. Dla kierowców oznacza to utrudnienia. Prace zakończą się za 50 dni.

Ruch po ul. Sienkiewicza będzie odbywał się jednym pasem ruchu - najpierw po zachodniej stronie jezdni, następnie, gdy nowy asfalt zostanie wylany, po wschodniej stronie.

W czasie modernizacji jezdni będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się w strefie przeznaczonej do parkowania (przy lewej krawędzi jezdni).

Trwają prace na ulicach Przybyszewskiego i Dąbrowskiego. Do końca tygodnia zostanie zainstalowana nowa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu al. Śmigłego - Rydza i ul. Przybyszewskiego. Do końca sierpnia zakończą się natomiast prace na ul. Dąbrowskiego.

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  kirk (gość)

  Taaa, wszystkie remonty na lipiec i sierpnień. Czy wy ludzie trochę myslicie czy piszecie co wam slina na język przyniesie. tak naprawdę to kiedykolwiek by robić remont to i tak wam nie w smak. Bo korki, bo nie wiem jak jechać, bo nie umiem jak nie ma swiateł, bo spóźnię sie do pracy. Itd. itp. biadolenia. To może wyprowadzka do Zanzibaru. Tam się ulic nie remontuje....

  a kiedy (gość)

  A KIEDY ZAKONCZY SIE REMONT SLASKIEJ????????? ULICA ROZWALONA OD LUTEGO, JEDYNY SLAD DROGOCOW TO ZAKAZ RUCHU W TYM MIEJSCU!!!!!

  netty (gość)

  Czy na prawde nie da sie planowac remontów na lipiec i sierpien, w wrzesniu na sienkiewicza bedzie po prostu sajgon