W Łodzi otworzono 50. sklep Auchan w Polsce. Hipermarket mieści się w centrum handlowym Tulipan. Wielkie otwarcie odbyło się w czwartek, 26 listopada.

Tłumy klientów czekały w czwartek, 26 listopada, na otwarcie 50. w Polsce sklepu Auchan. O godzinie 9:30, w centrum handlowym Tulipan przy al. Piłsudskiego 92, do nowego hipermarketu wlała się fala ludzi czekających na oferowane z okazji otwarcia, promocje.

Auchan zastąpił działający wcześniej w Tulipanie, Real. Jest to trzeci taki hipermarket w Łodzi. Wcześniej Auchan zostało otwarte w Manufaturze i Pasażu Łódzkim.

Hipermarket oferuje ok. 50 tysięcy artykułów spożywczych i przemysłowych, w tym produkty swojej marki. W sklepie znajdziecie też dział sprzedaży na wagę „Bazarek”, gdzie znajdziecie 68 rodzajów słodyczy i 73 rodzaje bakalii.

Auchan oferuje swoim klientom darmowe przejazdy. Do hipermarketu w CH Tulipan dostać się można liniami: Dąbrowa, Śródmieście i Widzew/Olechów.

• Linia Dąbrowa
AUCHAN (CH TULIPAN) - Piłsudskiego, Śmigłego-Rydza, Broniewskiego (do Ronda Insurekcji Kościuszkowskiej, gdzie zawraca), Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Rydza-Śmigłego, Piłsudskiego - AUCHAN (CH TULIPAN)

• Linia Śródmieście
AUCHAN(CH TULIPAN) - Wydawnicza, Tuwima, Struga, Żeromskiego, Próchnika, Rewolucji 1905 r., Uniwersytecka, Narutowicza, Kopcińskiego, Nawrot, Nowa, Tuwima, Wydawnicza - AUCHAN (CH TULIPAN)

• Linia Widzew/Olechów
AUCHAN (CH TULIPAN) - Piłsudskiego, Rokicińska, Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska, Piłsudskiego - AUCHAN (CH TULIPAN)

* rozkład jazdy zaczerpnięto ze strony: http://frikobusy.pl/trasy/2/auchan-ch-tulipan

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

EOLSON

A czasami nie "otwarto" ?
Brakuje wzmianki " Artykuł sponsorowany "
Zmienił się jedynie szyld , za 5 lat zapewne kolejna zmiana
Boli jedynie to że nasi rodacy jeżdżąc na zachód w latach '80 zachwycali się super i hipermarketami natomiast nie potrafili stworzyć w kraju liczące sie sieci o polskim kapitale

ciekawe (gość) (zawiedziona)

Czasami chodziłem do Reala.Tam na porządku dziennym były inne ceny na półce a inne przy kasie.Do tego często brakowało koszyków i wózków.Kolejki przy kasach to norma bo na 50 kas tylko 5 działających.Zapomniałem napisać o reklamówkach za 70 gr gdzie inni dają albo sprzedają po 7-8 gr.Kiedyś z ciekawości zadzwoniłem do firmy która zatrudnia pracowników i okazało się że 5 zł brutto na kasie z odpowiedzialnością finansową nie jest atrakcyjne.To jest oczywiście sarkazm.Jak ci się podoba Real to został jeszcze w M1.Miłych zakupów

zawiedziona (gość)

Tłumy tylko w pierwszych dniach, później pustki jak w Pasażu. Bardzo słabe promocje i Gazetki! Nie dorównuje Realowi. Nie kupuję, wolę Kaufland.