Napad na policjantów na ulicy Paderewskiego w Łodzi miał miejsce w poniedziałek ok. godziny 21.30. Funkcjonariusze na terenie dzielnicy Górna prowadzili działania związane z przestępczością pseudokibiców.

Kiedy nieoznakowany radiowóz jechał ulicą Paderewskiego zrównał się z nim mercedes, którym jechało kilku zamaskowanych w kominiarki mężczyzn.

Policjanci okazali legitymacje policyjne i dali sygnały nakazujące zatrzymanie się. Mercedes zwolnił a następnie uderzył w tył radiowozu doprowadzając do tego, że kierujący funkcjonariusz stracił panowanie nad pojazdem i auto uderzyło w słup.

Z radiowozu zdołał wyjść jeden z trzech policjantów, który zobaczył kilku zamaskowanych napastników idących w ich stronę z niebezpiecznymi narzędziami w rękach. Wzywał ich do odrzucenia tych narzędzi wyraźnie informując, że mają do czynienia z policjantami. Kiedy to nie poskutkowało funkcjonariusz oddał kilka strzałów ostrzegawczych po których napastnicy rozbiegli się porzucając pojazd.

Policja w Łodzi zatrzymała już do wyjaśnienia jedną osobę, która może mieć z wiązek z tym zdarzeniem.

Z regionu

Komentarze (24)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

TAK (gość)

Andrzej Jaczewski, który przez lata pracował w warszawskim liceum im. Lelewela, opisał problemy szkolne Jarosława Kaczyńskiego, z których ratował go późniejszy członek KC PZPR i minister. i

Dobromił (gość) (Vna)

Totalne bzdury wypisujesz.
Tuż po utracie władzy przez PO-PSL Policja zamknęła aż 7 wytwórni nielegalnych papierosów - za lemingów nie wolno jej było.
Policja ma bardzo duże osiągnięcia w walce z przestępczością zorganizowaną. Już bardzo dawno nie miała tak dobrych wyników. Wielkie brawa dla policjantów!

Wygadujesz takie dyrdymały, że wnioskuję, iż jesteś jeszcze bardzo młody albo też regularnie czytujesz ogłupiającą Gazetę Wyborczą.

kabaret (gość)

Antypisior obraził się za słowa prawdy i zgłosił komentarze do moderacji. Bidulek nie może czytać prawdy o sobie. błazen i małpka w zoo

Gość (gość) (Vna)

a czego się spodziewasz jak taki Błaszczak lizus i podnóżek prezesa rządzi policją, co raz więcej napadów, morderstw , gwałtów i innych przestępstw kryminalnych

CXXXVIII

Policjanci to sie nadają do wypisywania mandatów za spalona żarówkę. Od mafi to lepiej pieniądze brać i siedzieć cicho. Tylko czekać jak bedą po sklepach po haracze chodzić. Gratuluje władzy.

Carlito (gość) (Dobromił)

Bohaterze, ty to byś nawet przed średnio wyrośniętym piętnastolatkiem sp.......ł :D Pilnuj własnych jaj, chociaż po Twoich wypowiedziach wnioskuję, że ich nie masz :)

Antykonor (gość)

A skąd policja wiedziała, że to kibice a nie np zamaskowani muzułmanie z maczetami zrobić lincz Na katolikach,

Krzyś (gość)

Policja potrzebuje potężniejsze samochody, tak aby następnym razem byle mercedes ich nie zepchnął.