Kobiety i mężczyźni, w wieku od sześciu do siedemdziesięciu lat, szczupli, najlepiej amatorzy, dopiero rozpoczynający przygodę w filmie. Właśnie takie osoby są poszukiwane do nowego filmu historycznego, który już na ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kobiety i mężczyźni, w wieku od sześciu do siedemdziesięciu lat, szczupli, najlepiej amatorzy, dopiero rozpoczynający przygodę w filmie. Właśnie takie osoby są poszukiwane do nowego filmu historycznego, który już na początku września będzie kręcony w Wałbrzychu.
- Na razie nie możemy zdradzić, co to za film. Ale czasu na wybranie statystów zostało niewiele. Dlatego zapraszamy na castingi - zachęca Dorota Smyrak z firmy Stars Impresariat Filmowy, która organizuje przesłuchania.


Rozpoczęły się wczoraj, przed sklepem Real przy ul. Kusocińskiego w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Potrwają do 23 sierpnia. Chętni mogą się zgłaszać w godzinach 10-20. - Castingi prowadzimy w namiocie z napisem "Stars" - wyjaśniają organizatorzy.
Na podstawie materiałów, które są przygotowywane przez firmę podczas castingu, producenci wybiorą osoby, które będą pasować do konkretnych ról. Udział w castingu jest bezpłatny. To kolejna taka okazja zagrania w filmie. Niedawno w Dobromierzu kilkaset osób ubiegało się o statystowanie w filmie "Maraton tańca".

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!