Motomikołaje 2011 - Kolorowa parada wyruszyła z Placu Wolności Motomikołaje 2011 - Kolorowa parada wyruszyła z Placu Wolności

(© Łukasz Ratajczyk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W ramach akcji MotoMikołaje 2011 około setki Świętych Mikołajów na motocyklach wzięło udział w charytatywnej paradzie ulicą Piotrkowską.

W Manufakturze trwa Bożonarodzeniowy Jarmark, dowiedz się co kupisz na straganach na święta

W niedzielę (4 grudnia) Plac Wolności zalała fala czerwieni. Cały teren szczelnie wypełnili Święci Mikołaje, którzy zamiast na reniferach przyjechali na swoich lśniących, stalowych, dwukołowych rumakach. Motocykliści w czerwonych kubrakach zebrali się już po raz kolejny, aby wspólnie wziąć udział w charytatywnej akcji Motomikołaje 2011.

Motocykliści zjednoczyli się w szczytnym celu. Za własne pieniądze zakupili słodycze dla dzieci, które rozdali podopiecznym domów dziecka w Łodzi i regionie. Parada motocyklistów - Świętych Mikołajów ulicą Piotrkowską miała, oprócz oczywistego aspektu społecznego, także wymiar estetyczny. Nie często bowiem można cieszyć oczy tak oryginalnym widokiem. Cieszy zatem fakt, że pogoda dopisała, a organizatorzy już teraz zapowiadają, że w przyszłym roku kolejny raz powtórzą swoją akcję.Zobacz więcej fotorelacji z Łodzi:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tralalalalalal (gość)

tralalalal. na motocykle-lodz pisali i to chyba wszystko. z forum bylo pare motocykli. reszta z mamusią jadła obiadek i czekało na fotki

Maniek Suzu (gość)

:) . wszystko szło pocztą pantoflową . Większość ludzi dowiedziała się przez facebooka . Mamy nawet swoją wigilię hihi

Ola (gość)

:). Bardzo fajna akcja rewelacyjnie chłopaki wyglądali w tej mikołajowej oprawie.Zachwycili i dzieci i dorosłych :) Oby więcej takich akcji :)

K (gość)

ehhh. proponuje zmienic forum
motocykle-lodz.pl

od dawna na naszym forum byl ten temat

pozdrawiam

Łodzianin (gość)

:(. Szkoda, że informacje o imprezie były tak słabo dostępne ...
Na forum AfricaTwin i ForumMotocyklistów żadnych informacji nie znalazłem a chętnie bym wpadł z ekipą ;/ .
Co roku impreza była świetnie reklamowana - w tym roku totalna klapa .