Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ponad 700 tancerzy z całego kraju weźmie udział w organizowanych przez Klub Sportowy Jaszczur Otwartych Mistrzostwach Polski IFMD w Tańcu Sportowym.

Przez dwa dni (początek w sobotę o godz. 11.02) w Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Małachowskiego 5/7 tancerze rywalizować będą w czterech grupach wiekowych i kilkunastu kategoriach. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

W trakcie turnieju zostanie podpisana umowa pomiędzy International Federation of Modern Dance Sport a Związkiem Nowoczesnego Tańca Sportowego o organizacji Mistrzostw Świata IFMD w Tańcu Sportowym, w dniach 20-23 maja br.

Mistrzostwom towarzyszy wystawa zdjęć pt. "Taniec zaklęty w obiektywie", którą można oglądać do 29 marca w galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego przy ul. Piotrkowskiej 102.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!