Finalistki Konkursu Miss Politechniki Łódzkiej 2017 pozowały do zdjęć podczas specjalnie zorganizowanej sesji w kompleksie Solpark w Kleszczowie.

W Solparku pojawiło się 12 finalistek dziesiątej edycji Wyborów Miss Politechniki Łódzkiej 2017. Kandydatki pozowały na basenie, w grocie solnej i saunie. Efekty sesji fotograficznej w Solparku będzie można podziwiać już wkrótce na oficjalnej stronie internetowej konkursu, na której będzie można głosować na tegoroczne finalistki.

- Sesja służy promocji kandydatek i na jej podstawie będziemy wybierać Miss Internautów. Głosować będzie można za pomocą naszej strony internetowej - mówi Adam Jankowski z Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej. - Wybory Miss Politechniki Łódzkiej cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród studentów.

Organizatorem Wyborów Miss Politechniki Łódzkiej jest Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej. Podczas wyborów zostaną przyznane tytuły: Miss Politechniki Łódzkiej, I Vice Miss Politechniki Łódzkiej, II Vice Miss Politechniki Łódzkiej oraz Miss Internautów. Gala finałowa Miss Politechniki Łódzkiej 2017 odbędzie się w kwietniu.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Madzio nowa Miss Politechniki Łódzkiej 2016 [ZDJĘCIA]


Gala konkursu Miss Polonia Studentek Łodzi 2016:

Czytaj także

  Komentarze (6)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  BOLO (gość) (gasda)

  Nawet nie wchodząc wiem, że ten link to zwykłe oszustwo i wyłudzanie pieniędzy poprzez SMS premium.
  Ściemę wyczuwam na kilometr

  gasda (gość)

  Sprawdź swoje IQ. Mi wyszło 125 byłoby więcej gdybym się skupiła
  Piszcie w komentarzach ile wam wyszło.

  LINK - www.sprawdz-iq24.pl

  zaproszenie (gość)

  Chciałabym zaprosić Wszystkich zainteresowanych możliwościami dochodzenia swoich racji Frankowiczów na spotkanie z posłem Rzymkowskim właśnie w tym temacie, będzie można posłuchać, ale także zadawać pytania i uzyskać ważne informacje.
  Spotkanie odbędzie się w Łodzi w najbliższą sobotę 25 marca o godzinie 15 przy ulicy Paradnej 46,
  Restauracja I piętro.