W jednym z bloków na osiedlu Zarzew, wandale malują po ścianach na klatkach schodowych. Bezkarnie

Na osiedlu Zarzew, w bloku przy ulicy Tatrzańskiej 69, ściany na klatce schodowej są wymalowane przez pseudografficiarzy. Napisy znajdujące się na ścianach są wulgarne, namalowano też swastykę - symbol nazizmu. Lokatorzy mieszkający na tym osiedlu są zbulwersowani działaniem wandali.

- Zgodnie z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Łodzi "właściciel nieruchomości obowiązany jest do usuwania z elewacji
budynków, ogrodzeń a także innych urządzeń: skrzynek energetycznych, gazowych, słupów trakcyjnych i oświetleniowych, budek telefonicznych itp:. plakatów, reklam, ogłoszeń oraz napisów i rysunków w ciągu 24 godzin"

W rozmowie przeprowadzonej z zarządcą budynku - administracją spółdzielni mieszkaniowej "Zarzew", zapewniono mnie, że napisy zostaną usunięte ze ścian klatki schodowej podczas najbliższego malowania ścian.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!