Metallica - trasa koncertowa 2018 Metallica - trasa koncertowa 2018

(© Metallica.com)

28 kwietnia 2018 roku legendarna, metalowa grupa Metallica wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Występ odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

Ostatni koncert Metalliki w Polsce odbył się w 2014 roku. Zespół przez ostatnie lata odwiedzał nasz kraj regularnie, z 2-letnimi odstępami, dlatego fani spodziewali się swoich ulubieńców już w roku 2016. Jednak wówczas zespół skupił się na nagrywaniu równie wyczekiwanej co trasa, płyty "Hardwired...To Self-Destruct". Także koncertowe ogłoszenia kapeli na rok 2017 nie usatysfakcjonowały polskich fanów. Jednak dzisiejsza (16 marca) wiadomość z oficjalnej strony metallica.com rozwiewa wszelkie plotki i wątpliwości dotyczące występów Metalliki w Europie.

Lynyrd Skynyrd w Warszawie. Zobacz zdjęcia z koncertu!

Metalowe legendy w towarzystwie grupy Kvelertak wyruszą w obszerną, europejską trasę koncertową już we wrześniu tego roku. Jeden z jej przystanków przypadnie na Polskę i krakowską Tauron Arenę. Koncert odbędzie się 28 kwietnia 2018 roku.

Bilety w cenach od 236 do 440zł wejdą do ogólnej sprzedaży 24 marca o godzinie 10:00 na LiveNation.pl.

Tym razem wejściówki będą spersonalizowane i dokładnie sprawdzane przed wejściem na koncert z dowodami tożsamości. Zabieg ten ma rozwiązywać problem handlu biletami w droższych cenach przez tzw. "koników".

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Wiktor Krawczyk

Przeglądałem sobie ostatnio program festiwalu w Cieszanowie na ich stronie – cieszanowrockfestiwal.pl i powiem że robi wrażenie. Jak za tę cenę biletu to nie wiem czy w Polsce ktoś robi lepsze line up. Plany miałem z narzeczoną trochę inne na sierpień ale możliwe że jednak zmienimy i zamiast Chorwacji wybierzemy Podkarpacie ;-)