(© msm)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W hallu przed Dużą Salą Obrad Rady Miejskiej został ustawiony telewizor, na którym radni mogą oglądać mecz Polska - Anglia.

- Wielu radnych pytało mnie czy dzisiejszą sesję skończymy przed godz. 17, bo choć jesteśmy radnymi to wielu z nas jest również kibicami. To się nie uda bo jesteśmy dopiero w 7 punkcie obrad. Ale w kuluarach został ustawiony telewizor, tak by można było raz na jakiś czas wyjść i obejrzeć co się dzieje na boisku - mówi Tomasz Kacprzak, przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi.

Źródło: Radni obejrzą mecz Polska - Anglia na sesji!

Czytaj także

  Komentarze (12)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Mariolka_z_PKP (gość)

  Wlasnie na tym polega arogancja wladzy: prawo, moralnosc, empatia nie jest immanentna cecha 'wybrancow ludu', choc powinna byc.

  Piter (gość)

  No brawo, a czy inne ośrodki podlegające władzom miasta też poszły za tym światłym przykładem?

  EOLSON

  Skandal !!! Do roboty a nie do telewizora !!!
  Co to ma znaczyć ??? Przecież w marketach i w zakładach produkcyjnych też pracują kibice a jednak bez telewizora się obędą .
  Hania będzie oglądała jak wygląda stadion , czyli coś co obiecała ...

  Maks (gość)

  Cytując klasyka : "A jak będą chcieli iść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa Kwa Jego Ać!"

  tom (gość)

  Ja właśnie oglądam powtórkę bo do 18:30 musiały pracować i jakoś nie dało się tego pogodzić z oglądanie meczu. Jak widać inni mogą.....

  Ten rząd to jakaś porażka i żenada! (gość)

  Miliony Polaków zap.. za 1200 zł po min 8 godz, w pracy nie ma możliwości oglądania TV, ponieważ praca to k.. mać praca, a nie oglądanie telewizorka!! Telewizję i inne przyjemności mamy po pracy!! PRACA TO PRACA, A NIE ZABAWA! Ten rząd robi z nas kre_tynów! Może jeszcze w kuluarach niech będzie dyskoteka, albo sami wiecie co, żeby w międzyczasie mogli się zrelaksować;) To za to Hanka i jej kolesie dostają kasę i to nie małą?