Marsz dla Jezusa w Łodzi. W niedzielę utrudnienia w centrum miasta [TRASA, UTRUDNIENIA, ZMIANY MPK]

mekZaktualizowano 
Jak co roku, w Niedzielę Palmową, ulicami Łodzi przejdzie Marsz dla Jezusa. Jak informuje MPK, wiązać się to będzie z utrudnieniami i zmianami MPK. O UTRUDNIENIACH I ZMIANACH CZYTAJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE Krzysztof Szymczak/archiwum Dziennika Łódzkiego
Marsz dla Jezusa przejdzie ulicami Łodzi w niedzielę, 14 kwietnia. W związku z tym, w niedzielne popołudnie pojawią się utrudnienia dla kierowców. Zmienionymi trasami pojadą również tramwaje. Sprawdźcie, co się zmieni!

PRZEJDŹ DO GALERII, BY SPRAWDZIĆ UTRUDNIENIA I ZMIANY MPK

Jak co roku, w Niedzielę Palmową, ulicami Łodzi przejdzie Marsz dla Jezusa. Jak informuje MPK, wiązać się to będzie z utrudnieniami i zmianami MPK.

- W związku z organizowanym Marszem dla Jezusa na trasie na trasie: kościół oo. Jezuitów (Sienkiewicza 60), Roosevelta, Piotrkowska – Archikatedra Łódzka na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu, w dniu 14 kwietnia 2019r. (niedziela) w godz. około 13:45 - 15:15 ulegną zmianie trasy tramwajów linii 2, 3, 6, 7A, 7B, 11B, 14 - czytamy w komunikacie MPK. - Jednocześnie uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza linia Z11. Ponadto na ul. Sienkiewicza oraz ulicach poprzecznych do ul. Piotrkowskiej wystąpią krótkotrwałe utrudnienia w ruchu komunikacji miejskiej.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.16 06:25:52

Ciasne horyzonty myślowe i chamstwo zawładnęło twoimi ciasnymi zwojami mózgowymi ; )

2019.04.15 18:39:00

śmierdzące ruskie onuce zawładnęły szwabskim portalem przeciw nam, wierzącym Polakom

2019.04.15 16:36:08

Ewa jest taka samo fajna jak i ty przygłupie miro jakiś tam.



Zresztą procesja nieważna, nie było Człowieka-Motyla.



Niedługo będzie nas absorbować inny serial sądowy, którego bohaterem będzie jakiś marszałek PiS i nieletnie z podkarpacia. Na razie słuzby robia co mogą żeby zamieść sprawę ale te nagrania pewnie wypłyna w odpowiedniej chwili, może przed wyborami.

2019.04.15 10:50:32

cały czas w waszym marnym kłamliwym żywocie tylko się za kogoś POdszywacie.POdpisz się kim naprawdę jesteś.wstydzisz się peowska mendo?



a Ewa to fajna dziewczyna peowska świnio...jakbyś nie wiedział.

2019.04.15 10:45:31

chamie 21.15 nie POdpisuj się w ten sposób.nie POdszywaj się za mnie peowska wstrętna świnio.

2019.04.14 21:15:20

Ewa może zrobimy fiku miku słonko

2019.04.14 15:48:22

do Gość.



Jedyne dopuszczalne zachowanie seksualne to chłop z babą i to różniacych się genetycznie. Cała reszta to dewiacje.



A czy byłabyś tak wyrozumiała jakby brat z siostrą zapałali do siebie uczuciem? Kazirodztwo też zasługuje na tolerancję, bo miłość między dwojgiem jest najważniejsza?

2019.04.14 15:28:56

Pani Ewo, LGBT to nie zboczenie, polecam się doedukować. Jestem osobą wierzącą a także LGBT, a Bóg miłował wszystkich, nieważne czy jesteś homoseksualny, biseksualny. Więc Pani komentarz był zbędny i widać, że ktoś tu nie wie co to tolerancja.

2019.04.14 14:49:51

do benn



Też miałam takie zdanie dopóty różnego rodzaju dziadostwo ze wschodu i zachodu ( ale wewnętrzne również ) nie zaczęło narzucać mi swojego światopoglądu i traktować jak tępego donka.

2019.04.14 12:37:59

Ewa fajna z Ciebie dziewczyna.

2019.04.14 11:48:48

Pani Ewo świetna odpowiedź. Nie zwracajmy uwagi na idiotów, bo oni nie wiedzą co czynią..

2019.04.14 11:46:35

To są żadne utrudnienia.Tydzień temu to nawet policja nie wiedziała jak dojechać do EC I. I wycieczka dzieci musiała zawrócić do domu. To był idiotyzm.

2019.04.14 11:45:54

Zamilknijcie wreszcie, dziś Niedziela Palmowa, za tydzień Święta Wielkanocne. Jak można pisać takie rzeczy? Przeciwnicy Kościoła wołają o tolerancji a są pierwszymi, którym przeszkadza Katolik. Opamiętajcie się!

2019.04.14 11:21:32

Teolog to który Bóg to stworzył bo chrześcijaństwo nie jest najstarsza religia i sa znacznie starsze wiary

2019.04.14 11:03:24

"oświecony" filozofie lucyferze dziwi mnie to,że jeszcze Nobla nie dostałeś za swoje spostrzeżenia.ty jeden jedyny na świecie wiesz na pewno,podkreślam na pewno!,że nie ma Boga i to wszystko to wiejskie gusła.tak dla porównania twojej mądrości przytoczę ci słowa paru ''głupków,no bo przy tobie to typowi obłąkańcy,takich jak Newton,Einstein którzy twierdzili,że badając i poznając naukowo ten nasz świat doszli do wniosku,że ktoś musiał go stworzyć,bo jest doskonały,wierzą,że to musiały być siły nadprzyrodzone.zaczęli się bać doskonałości funkcjonowania całej materii tego wszechświata,zależności,układów fizycznych i przyrodniczych. oni zaczęli wierzyć w Boga,ale oni to takie typowe wiejskie "przygłupki".

2019.04.14 10:41:16

Pato katolicyzm. . Takie cos juz podchodzi pod chorobę psychiczną..Tommy tak parady lgbt i innych dewiacji też powinny być zakazane. Takie wiejskie zwyczaje i umysłową ciemnotę nigdy nie powinna ze wsi wyjść ... tak jak z bożym ciałem no to jest chyba najbardziej denerwujące święta jakie może być .. a tak na marginesie to czemu Maryja była jedną a u nas jest jej w ponad 30 wersjach xd i czemu wymyślony koleś z bajki jest królem Polski

2019.04.13 22:18:20

Lepszy marsz dla Jezusa niż zboczeńców LGTB z poparciem tuskomułów i patronatem oszustki bankowej.

2019.04.13 21:05:19

tommy już tam kociołek ze smołą na ciebie czeka w piekle ha ha ha ha ha ha.....

2019.04.13 20:24:35

Parady zbójów - spoko, masy kretyńskie - spoko, Boże Ciało - won z religią z życia publicznego!

2019.04.13 18:11:12

Utrudnienia to się pojawiły tydzień temu jak pajace biegały zamiast po lesie to po mieście. Ale wtedy tak nie pisaliście czerwone pająki.