Łódź Tattoo Days 2017 w hali Expo [ZDJĘCIA]

Łódź Tattoo Days 2017 odbył się w Łodzi w weekend 4-5 listopada! Festiwal to okazja, aby zrobić swój pierwszy lub kolejny tatuaż lub po prostu zaczerpnąć inspiracji i poznać proces tatuowania od momentu odbicia kalki po ostatnie uderzenie igły... Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z festiwalu!
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

02.12.2017, 01:19

czekam na zdjęcie bez sznurków

30.11.2017, 14:28

Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni..
Jaką miara mierzycie , taka i Wam odmierzą !

22.11.2017, 17:36

Ile można patrzeć na te tłuste balerony?

21.11.2017, 15:14

Jak można być spętanym przez tyle dni .Ilekroć wchodzę na waszą stronę ta pani jest zasznurowana .
To obraża godność kobiety . Proszę ją rozsupłać albo zamienić na euroosła z platformy

21.11.2017, 12:32

paskudztwo

19.11.2017, 20:24

Pan na 52 zdjęciu ma piękny tatuaż.

16.11.2017, 20:55

[b]Oświadczenie wydawcy[/b]

Przepraszam Panią [b]Aleksandrę Tyczyńską[/b] i Pana [b]Marka Obszarnego[/b], dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego" za naruszenie ich dobrego imienia w artykułach zatytułowanych "Niemieckie łapy precz od Moniki Tery" oraz "Obszarny i Tyczyńska skarżą się swoim szefom za "niemieckie pieski".
[b]Mariusz Baryła[/b]
_________________________

(Oświadczenie zamieszczono zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6.06.2017 r. Będzie utrzymywane na stronie "GT" do dnia 5 stycznia 2018 r.)

14.11.2017, 00:04

bardzo fajnie zapętolone panie i jakby co to mam jeszcze szpulę od snopowiązałki

08.11.2017, 22:41

eeeeeeetam też mi co.... w Zelowie lepsze sztuki można zaliczyć tylko trzeba przyfarbować siwiznę

06.11.2017, 09:59

czy po wyglądzie tatuaża można wydedukować w którym zakładzie karnym osoba go nosząca siedziała?

06.11.2017, 08:36

Nie rozumiem, po co ludzie malują sobie na ciele takie pseudo artystyczne obrazy. Dla mnie wygląda to nieestetycznie. Cóż, kwestia gustu. Jednak, drogie panie szukające chłopaka - weźcie pod uwagę fakt, że wielu mężczyznom takie graffiti po prostu się nie podoba.

06.11.2017, 00:19

jakby panie szukały nożyczek , to ja mam i sprawnie rozcinam sznurki w baleronie

05.11.2017, 21:13

Księga Kapłańska 19.28
Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan!

05.11.2017, 20:45

Chciałem kiedyś wydzisrgać sobie betoniarkę na plecach, ale mama mi nie pozwoliła.

05.11.2017, 18:32

Zakompleksieni ludzie i tyle. Wiadomo kogoś kiedyś tatuowano i kolczykowano.