Plakat promujący Łódź Street Food Festival

Plakat promujący Łódź Street Food Festival (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pierwsza edycja Łódź Street Food Festival odbędzie się w najbliższą niedzielę, 19 stycznia. Znane łódzkie restauracje przygotują tego dnia swoje specjalne "uliczne" menu. Dodatkową atrakcją będzie zjazd food trucków, czyli popularnych restauracji na kółkach. Festiwal odbędzie się na terenie centrum Piotrkowska 217.

Festiwal potrwa od godziny 13 do 17. Jak zapewniają organizatorzy, każdy miłośnik tzw. jedzenia ulicznego, znajdzie coś dla siebie. Serwowane będą mi.in. burgery, tortille, zapiekanki, placki ziemniaczane, tarty, świeżo wyciskane soki oraz aromatyczna kawa.

- Celem Łódź Street Food Festival jest pokazanie, że posiłki spożywane "na mieście"', często w biegu, mogą być nie tylko smaczne, ale również zdrowe - mówi Anna Plocek, przedstawiciel agencji wspierającej akcję. - Takie jedzenie może być pełnowartościowe, gdy opiera się na świeżych produktach najwyższej jakości - zapewnia.

Pierwsza edycja Łódź Street Food Festival będzie miała miejsce na terenie krytego skateparku – 217 Park. Natomiast na podwórku przy Piotrkowskiej 217 staną food trucki, czyli furgonetki-restauracje, które do Łodzi przyjadą specjalnie na festiwal.

Muzyczną atrakcją będą występy zespołów Konkubent oraz Magister Ninja, które zagrają kolejno o godzinie 15 i 16.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Sadol

Super na pewno tam się zjawię z rodzinką. PS Artykuły na tym portalu corazbardziej zbliżająię do poziomu : - lvl -99 "szlam i wodorosty" Czyli nizej niż Fukt. J

djJebus (gość)

"Łódź Street Food Festival po raz pierwszy w Łodzi" - a gdzie był wcześniej? co za tytuł...
"Muzyczną atrakcją będzie występ trzech łódzkich zespołów – Konkubent oraz Magister Ninja, które zagrają kolejno o godzinie 15 i 16" - Magister i Ninja to dwa zespoły?
Schodzicie na dno...