Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jaki powinien być idealny mężczyzna? Z tym odwiecznym pytaniem boryka się odmieniona, jeszcze bardziej kobieca, szalona i kontrowersyjna, odważniejsza i zabawniejsza, najpopularniejsza „Kobieta Pierwotna” polskiej ziemi - Hanna Śleszyńska, która powraca do nas jesienią na deski teatrów w całej Polsce. W Łodzi wystąpi 21 listopada w Teatrze Nowym. Organizator, za naszym pośrednictwem, ma dla Was 2 podwójne zaproszenia na ten spektakl

Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że napiszecie 5 najważniejszych cech idealnego mężczyzny?

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

Odpowiedzi wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko) należy przesyłać na adres e-mail: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w temacie wpisując Konkurs - Kobieta Pierwotna.

Konkurs potrwa do piątku 16.11.2012 do godziny 15.00.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Powodzenia!

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego Regulamin

*****


Silny jak Schwarzenegger w „Conanie Barbarzyńcy”, odważny niczym Gibson w „Walecznym Sercu”
i tańczący jak Travolta w „Gorączce Sobotniej Nocy”? Z polskich badań wynika, że aż dla 75% z nas, kobiet, najbardziej pożądaną cechą u mężczyzny jest… odpowiedzialność! Ważna jest również inteligencja oraz poczucie humoru, natomiast atrakcyjny wygląd jest - o dziwo - istotny tylko dla… 8%! Czy jesteśmy więc aż tak wymagające? Tak dużo od Was żądamy? Oczywiście, że nie! Dlaczego zatem tak trudno nam odnaleźć w tym 18 milionowym męskim stadzie tego jedynego w swoim rodzaju Jaskiniowca?

Więcej o spektaklu: Kobieta Pierwotna

Czytaj także

    Komentarze (3)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!