Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Agent 007 świętuje swoje pięćdziesięciolecie obecności na ekranie! Bond powraca do kin, a wraz z nim tak charakterystyczne elementy jak: złoczyńcy – w tej roli doskonały Javier Bardem, piękne kobiety – zjawiskowe Bérénice Marlohe czy Naomie Harris, szybkie samochody – Aston Martin DB5 oraz Jaguar XJL, a także nowoczesne gadżety. Tego nie można przegapić! Zapraszamy do konkursu! Do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń na "Skyfall" do kina IMAX.

Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że napiszecie, który z gadżetów Bonda jest Waszym ulubionym i do czego by Wam się przydał.

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

Odpowiedzi wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko) należy przesyłać na adres e-mail: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w temacie wpisując Konkurs - Bond.

Konkurs potrwa do piatku 26.10.2012 do godziny 12.00.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Powodzenia!

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego Regulamin

*****


Nowy Bond był kręcony między innymi w Szanghaju, Macau i oczywiście w Londynie.

W „Skyfall” – za sprawą reżyserii Sama Mendesa, który dodał historii Agenta 007 nieco więcej dramaturgii – widzowie zobaczą mroczną stronę postaci Jamesa Bonda, granego po raz trzeci przez znakomitego Daniela Craiga… Bond obnaży swoje emocje tak, jak nigdy wcześniej.

Czytaj także

  Komentarze (8)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  pechowiec (gość)

  Skoro są wątpliwości , kto i czy wygrał, można by listę zwycięzców ujawniać, albo tak jak jest gdzie indziej ,przychodzi mail do wszystkich co brali udział z informacją jaka była odpowiedź ( strasznie jestem ciekaw tych wypowiedzi,mądrych z sensem, jak tu ktoś napisał) imieniem i pierwszą chociaż literą nazwiska, czy początkiem adresu mail- byłoby to bardziej wiarygodnie i nie byłoby nerwów.

  Anonim (gość)

  ja wygrałam dwa razy
  maszynki do golenia i zaproszenie do Esplanady
  informuja meilem

  anemone (gość)

  ja byłam na nocy grozy razem z biletami od naszego miasta (: Więc nie spinać się tu Szanowni Państwo (;

  Spaślak (gość)

  Droga Redakcjo, czy już zostały wysłane maile do zwycięzców? Bo nie wiem, czy mam nadal obgryzać paznokcie z nerwów i napięcia, czy mogę już spokojnie przestać, bo maile już poszły...? :)

  doogas (gość) (takatam)

  K....WA NIE SIEJ PROPAGANDY CZŁOWIEKU!!!! NIE RÓB LUDZIOM SIECZKI Z MÓZGU
  Wygrałem kilka razy bilety na" naszemiasto.pl" za kilka prostych zdań napisanych z sensem i w temacie konkursu. Łatwizna, kaszka z mleczkiem i naprawdę informują cię mailem o zwycięstwie.Kto wygra ten wie, bo otrzymuje wiadomość na skrzynkę i żadna listanie jest potrzebna .Nie masz szczęścia, albo piszesz głupoty takie jak twój komentarz. Nie wszyscy wokół to ku...y i złodzieje, a oszukujesz ty pisząc bzdury nie mojące nic wspólnego z rzeczywistością

  norbert (gość)

  wcale nieprawda ja wygrałem bilety do kina i czerwone gitary wszystko jest ok tylko trzeba mądrze napisać

  takatam (gość)

  Te konkursy to jakieś oszustwo: "Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową." Pewnie nie ma żadnych nagród, skoro nawet nie ma oficjalnej listy osób, które wygrały.