Najczystsze elewacje na Piotrkowskiej

Najczystsze elewacje na Piotrkowskiej (© archiwum poskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W konkursie zorganizowanym przez straż miejską w Łodzi wybrano finałową dziesiątkę najczystszych elewacji na ulicy Piotrkowskiej. Najczystsze elewacje na Piotrkowskiej według straży miejskiej znajdują się pod numerami 18, 41, 74, 86, 99, 101, 121, 135, 145 i 152.

Konkurs łódzkiej straży miejskiej podzielony na trzy kategorie: najczystsze podwórko, witryna handlowa i elewacja. Strażnicy chcą w ten sposób wyróżnić administratorów nieruchomości, za ich wkład w wygląd i porządek na Piotrkowskiej.

W 2011 roku wygrała elewacja kamienicy przy Piotrkowskiej 86. Zwycięzcy tegorocznego konkursu będą znani na przełomie października i listopada.

Konkurs straży miejskiej w Łodzi: Zobacz najczystsze podwórka na Piotrkowskiej

Kontrole podwórek, elewacji kamienic, witryn sklepowych przy Piotrkowskiej w ŁodziZobacz zdjęcia kamienic z najczystszymi elewacjami na Piotrkowskiej w Dzienniku Łódzkim: Najczystsze elewacje na Piotrkowskiej. Straż miejska wybrała dziesięć [ZDJĘCIA]

Czytaj także

  Komentarze (7)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  roman (gość)

  konkurs konkursem, zabawa zabawą, ale dlaczego straż miejska nie zrobi tego co do niej należy i nie sprzątnie końskich kup na parkingu przed Urzędem Marszałkowskim. Leżą tam już drugi tydzień, a największa jest niedaleko przejścia podziemnego przy Sienkiewicza i jest ciągle rozjeżdżana przez parkujące samochody

  40 milionów rocznie kosztuje łódzkich podatników ta (gość)

  operetkowa formacja!
  Skoro już pasożytują na łodzianach to niech przynajmniej wezmą miotły i sprzątają!

  Gość (gość)

  Jaja jakieś. SM powinna się zająć malującymi po elewacjach. Ciekawe ilu takich wandali udało im się w tym roku ująć?