Koncert Gra o Tron Live Concert Experience, z udziałem kompozytora serialowej muzyki i dyrygenta, Ramina Djawadiego odbył się w w Łodzi w Atlas Arenie!

Koncert muzyki z "Gry o Tron" zgromadził liczną publiczność, nie tylko fanów kultowego serialu, ale również miłośników klasycznych kompozycji filmowych.

Łódzki wieczór był częścią europejskiej trasy Gra o Tron Live Concert Experience.Ramin Djawadi jest niemieckim kompozytorem pochodzenia irańskiego. Kompozytor muzyki do serialu "Game of Thrones", zabrał widzów w niezwykłą podróż pełną wrażeń, poprzez Siedem Królestw i siedem sezonów popularnego serialu. Artysta poprowadził orkiestrę, chór i solistów - podobnie jak podczas 45 występów w Europie i Ameryce Północnej, w tym w Londynie, Paryżu, Berlinie, Amsterdamie, Sztokholmie, Pradze, Nowym Jorku, Toronto, Los Angeles, Chicago, Bostonie i innych.

Efektowna produkcja wykorzystywała m.in. muzykę i fragmenty z ostatniego sezonu serialu, niestandardową scenografię i najnowszą technologię wideo umożliwiającą prezentację widowiskowych wizualizacji.

Oparta na bestsellerowej serii książek fantasy autorstwa George’a R.R. Martina "Gra o tron" jest epicką historią o szlachetności i zdradzie, umiejscowioną na kontynencie Westeros, gdzie lato i zima potrafią trwać latami, a jedyną nieśmiertelną rzeczą jest pożądanie władzy. Serial nagradzany wielokrotnie nagrodami Emmy i Złotymi Globami jest obecnie najpopularniejszym serialem telewizyjnym.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!