Koncert "Artyści przeciw nienawiści" w Łodzi. Impreza już w lutym

Dariusz Pawłowski

Doda, która zaproponowała zorganizowanie koncertu "Artyści przeciw nienawiści", ogłosiła, że wydarzenie odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Zestaw artystów, którzy wezmą udział w wydarzeniu, ma być ogłoszony wkrótce.

Doda zgłosiła pomysł zorganizowania wydarzenia po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Zapowiedziała, że chce w ten sposób zwrócić uwagę na wszechobecny hejt, dotyczący nie tylko osób z pierwszych stron gazet.

Na jej apel odpowiedziało ponad stu artystów, dziennikarzy, celebrytów. Kto pojawi się w Łodzi, mamy się dowiedzieć wkrótce.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

03.02.2019, 16:50

R

03.02.2019, 12:36

Dowiedzieliśmy się też, że Jakub R. - były wicedyrektor Biura Gospodarowania Nieruchomościami w stołecznym ratuszu i jeden z oskarżonych w aferze reprywatyzacyjnej - trafił do urzędu z rekomendacji Macieja Wąsika, obecnego szefa CBA. Jakub R. miał za zadanie wyczyścić roszczenia reprywatyzacyjne do Srebrnej 16. To działka, na której spółka powiązana z PiS planowała budowę wieżowca, o którym mowa w ujawnionych przez "Gazetę Wyborczą" taśmach. "Ludzie z CBA" mieli mieć do R. pretensje o to, że nie wygaszał roszczeń dostatecznie skutecznie.

03.02.2019, 12:35

Z zeznań mecenasa Nowaczyka wyłania się zupełnie inny obraz. PiS jest w nich partią, która sama głęboko uwikłana jest w reprywatyzacyjny biznes. I nie chce go systemowo uniemożliwić, ale stara się jak najwięcej dla siebie z niego wyrwać. Niewykluczone, że 31.01. 2019 roku zostanie zapamiętany jako graniczna data, gdy PiS utracił kontrolę nad swoim przekazem o reprywatyzacji.

03.02.2019, 12:33

W zeznaniach Nowaczyka jest też wątek, który przerazić powinien nas wszystkich. Dotyczy on 2016 roku, gdy Jakub R. odszedł z ratusza i znalazł się na celowniku CBA (pracę CBA nadzoruje minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński). Według prawnika, na polecenie służb R. miał naciskać na niego, by pomógł mu szukać haków na różne osoby – w tym Hannę Gronkiewicz-Waltz. Miał też przekazać prawnikowi propozycję nie do odrzucenia: w zamian za 30 proc. zysków z każdej reprywatyzacyjnej transakcji, CBA miało mu zapewnić ochronę.

03.02.2019, 09:58

Ja i tak postawie te dwa wieżowce bo ja to Polska , a ciemny lud i tak mnie kocha , jestem największym umysłem królem Polski. A reszta to tylko motłoch

02.02.2019, 10:54

afera Pisu według platfusów.
Dzisiaj po groźbach Jarosława Kaczyńskiego o przekazaniu sprawy do sądu na portalu gazeta pl. ukazałsię taki wpis:

"Przepraszamy Pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że na profilu Gazeta.pl na portalu Twitter w dniu 29 stycznia 2019 r. oraz w materiale prasowym z tej daty na portalu Gazeta.pl została zaprezentowane nieprawdziwa i wprowadzająca w błąd wiadomość, że Jarosław Kaczyński jest podejrzany o popełnienie przestępstwa. Ubolewamy, że w wyniku tych nielegalnych działań naruszono dobre imię Pana Jarosława Kaczyńskiego. Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl".

01.02.2019, 22:12

Merytoryczne wytykanie złodziejstwa i nazywanie złodziei po imieniu nazywa się dzisiaj mową nienawiści. Normalna ryska propaganda, odwracanie kota ogonem.

01.02.2019, 18:18

a ja wciąż mówiłem Stefanowi, by w wyrazie KON-STYTUCJA zmienił trzy pierwsze litery,

01.02.2019, 18:15

administrator tej germańskiej strony nie musi już pisać o Stefanie; MY NARÓD już wszystko wiemy

01.02.2019, 18:12

jurny Stefan - PełO wiedziało ale nie POwiedziało

01.02.2019, 16:49

Zaproście do występu Kopaczke, Komuchowskiego, Tyskomatoła, Shcretinio, Nielotysikorskie, Głóptakaiesiołowa i innych. Kilko godzin im zajmie, tylko kto zapłaci za bilety. Może POKOspoko, Potem i Razam, Lgtb i inne pajace.

01.02.2019, 11:01

W Polsce mowa nienawiści to jedno słowo NIENAWIDZĘ CIĘ . Reszta to idiotyzmy No ale w mowie nienawiści chodzi o wprowadzenie zachodniej Formy karania np. żyd jest bogaty , nie lubię seksu z mężczyzną , masz inny kolor skóry itd. Ostatnio koleś nie będzie prowadził gali oskarowej w usa Bo kiedyś napisał że będzie chronił dziecko swoie żeby nie było homoseksualistą a ostatnio został pobity A kochający inaczej ( miłośc i tolerancja oraz brak nienawiści ) pisali że mu się należało . PS Doda jak zawsze chce być na Topie bo jej gwiazda przygasła a przy okazji jej men chyba to nie Polak

01.02.2019, 08:47

Lol
ten koncert skierowany jest do niesiołowskiego i palikota oni najwięcej pluli jadem,a przy okazji POprą Stefana N.od much i prostytutek żeby sie trzymał.

01.02.2019, 08:24

Po ci robic to go..o.Skoro kady Polak na co dzien ma wiecej jadu niz wart ten koncert.Co on ma wniesc.Kit i uszczelki do okien

01.02.2019, 08:09

trzeba będzie wprowadzić do jadłospisu szczaw i mirabelki...ta dieta czyni cuda! 74 lata i taki ogier!
jurność stefanka przyćmiła najpoważniejszą informację w tej sprawie,kolejny krętacz i złodziej z Partii Oszustów.co na to hanna z.?bo to nie tylko partyjny kolega,ale bliski współpracownik z jednego miasta.Znów ta nasza umęczona i okradana Łódź w newsach,ale niestety jak zawsze z tej złej strony.

01.02.2019, 07:41

O Jurnym Stefanie wspominała już Anastazja P. na kartach powieści "Erotyczne immunitety". Pisała m.in. że śmiedziało mu z gęby tak na pół metra

01.02.2019, 00:29

zaproście kopacz niech opowie jak człowiek walczył z dinozaurami i jurnego stefana jak walczył z prostytutkami.

31.01.2019, 23:27

Absolutnie nie zgadzam się aby lewactwo wszelkiej maści pisało nam kodeks karny! Tzw. "mowa nienawiści" to orwellowska nowomowa. Mamy wolność słowa. Odpowiednia ochrona jest już teraz, można odpowiedzieć za groźby karalne czy podżeganie do przestępstwa. Bo idąc tokiem tzw. lewackiej mowy nienawiści jak powiem że homoseksualizm jest obrzydlistwem i grzechem to mogę mieć problemy, a ja tylko zacytowałem Biblię.

31.01.2019, 20:43

Zaprośta Stefana póki nie siedzi. może cóś zrozumi. A swoja drogą 75 na karku i co un ma we łbie?

31.01.2019, 19:30

tylko nie Stefan

31.01.2019, 19:25

dlaczego nic nie ma o naszym jurnym Łodzianinie Stefanie N.?

31.01.2019, 18:54

Pani Dodo, to już mało aktualne. Język miłości POwrócił i nie ma szans na nic innego.
a co tam u 'jurnego Stefka"?

31.01.2019, 18:15

http://twojranking.pl/najbardziej-wyczekiwany-koncert-w-2019-roku-w-polsce/207

Głosujcie i sprawdzajcie, miejmy wpływ na to co się dzieje w Internecie...