Komendant straży miejskiej Dariusz Grzybowski

Komendant straży miejskiej Dariusz Grzybowski (© Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Komendant straży miejskiej złoży prezydent Łodzi sprawozdanie co pół roku (dotychczas co kwartał). W poniedziałek na komisji ładu społeczno - prawnego był opiniowany nowy regulamin straży miejskiej w Łodzi.

Komendant łódzkiej SM, Dariusz Grzybowski, rzadsze składanie sprawozdań tłumaczy m.in. tym, że ten sposób będzie taniej. Przedstawianie sprawozdań kwartalnych obciąża budżet SM dodatkową pracą analityczną oraz kosztami druku i przygotowaniem płyt CD.

Źródło: Komendant SM złoży raport rzadziej, bo tak jest... taniej

Czytaj także

  Komentarze (48)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Plujcie jadem łotry wszelkiej maści (gość)

  Tylko tyle Wam pozostało. Drżyjcie, bo czujne oko strażnika patrzy. Strażnik nie daruje żadnemu z Was.

  Komendancie, uważaj (gość)

  Ten z tyłu zazdrośnie patrzy na dupkę Komendanta. Chętnie by polizał, ale redaktor patrzył.

  To nic nie da. (gość) (pieniądze idą w błoto)

  W 12 największych polskich miastach zrzeszonych w Unii Metropolii Polskich w tym też w Łodzi, Straży Miejskich zlikwidować ot tak po prostu nie można. Duże miasta nie zlikwidują straży bo jest to im nie na rękę. Wszyscy dobrze wiedzą, że policja państwowa to worek bez dna, ile nie dasz tyle wezmą i nic w zamian i nic lepiej. Te 40 mln policja wciągnie i nawet nie poczuje a będzie to samo. Te 40 mln nie pójdzie na miasto tylko do Urzędu Wojewódzkiego czyli kasa rozejdzie się po całym województwie. Miasto inwestując w SM ma jakiś zwrot w postaci mandatów a z policji nie będzie miało nic. Miasto może SM zatrudniać do swoich konkretnych potrzeb a policja może powiedzieć, że nie ma sił i środków. Żadne referendum nic nie da bo miasto nie zlikwiduje straży (za duże miasto, za duża straż). SM Łódź to nie SG w jakiejś Wsi, że można zamknąć z dnia na dzień a 4 ludzi gdzieś przenieść w ramach urzędu. Wasza akcja nic nie da, z resztą rozejrzałem się po internecie po tego typu akcjach i zainteresowanie jest raczej mierne.

  były handlowiec z barlickiego rynku (gość)

  Do SM164 ZAŁÓŻ AMA NA WYKOPIE!!!! Z chęcią zadam kilka pytań odnośnie pracy w tej firmie.