Zakończenie prac torowych na ul. Kopernika w Łodzi
W związku ze wznowieniem ruchu tramwajowego na ul. Kopernika, w dniu 1 listopada ulegną zmianie trasy tramwajów linii: 12, 14, 15, 15A, Z2 oraz zostaną zlikwidowane linie: 8A, Z, Z3, Z15.
- linia 12
WYSZYŃSKIEGO – Wyszyńskiego, Bratysławska, Karolewska, Bandurskiego, Włókniarzy, Kopernika, Gdańska, Zielona, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, działki, Telefoniczna – STOKI
STOKI – Telefoniczna, działki, Pomorska, Konstytucyjna, Narutowicza, Zielona, Gdańska, Kopernika, Włókniarzy, Bandurskiego, Karolewska, Bratysławska, Wyszyńskiego – WYSZYŃSKIEGO
- linia 14
WYSZYŃSKIEGO – Wyszyńskiego, Bratysławska, Karolewska, Bandurskiego, Włókniarzy, Kopernika, Gdańska, Zielona, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Dąbrowskiego – DĄBROWA
DĄBROWA – Dąbrowskiego, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Narutowicza, Zielona, Gdańska, Kopernika, Włókniarzy, Bandurskiego, Karolewska, Bratysławska, Wyszyńskiego – WYSZYŃSKIEGO
- linia 15
TELEFONICZNA – działki, Pomorska, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Paderewskiego, Rzgowska – KURCZAKI
KURCZAKI – Rzgowska, Paderewskiego, Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańska, Legionów, Pomorska, działki – TELEFONICZNA
- linia 15A
TELEFONICZNA – działki, Pomorska, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka – CHOCIANOWICE-IKEA
CHOCIANOWICE-IKEA – Pabianicka, Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańska, Legionów, Pomorska, działki – TELEFONICZNA
- linia Z2
AUGUSTÓW – Rokicińska, Piłsudskiego, Kilińskiego – KILIŃSKIEGO/TUWIMA
KILIŃSKIEGO/TUWIMA – Kilińskiego, Piłsudskiego, Rokicińska - AUGUSTÓW
Rozpoczęcie kolejnego etapu prac przy przebudowie trasy W-Z
W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac przy przebudowie trasy WZ, od nocnych wyjazdów w dniu 3 listopada ulegną zmianie trasy autobusów linii: N1, N2, N3, N4, N5, N6, N7
- linia N1
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI (w oznaczonych kursach od Rojnej) – Warszawska, Wojska Polskiego, Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Wielkopolska, Włókniarzy, Limanowskiego, Klonowa, Lutomierska, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Wólczańska, Mickiewicza do Żeromskiego, gdzie zawraca, Mickiewicza, Piłsudskiego, Puszkina, Maszynowa, Dworzec Łódź Widzew, Służbowa, Augustów, Rokicińska – ANDRESPOL (w oznaczonych kursach do Janów)
- linia N2
ŚWITEZIANKI - Świtezianki, Łagiewnicka, Bałucki Rynek, Limanowskiego, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Wólczańska, Mickiewicza, Bandurskiego, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Kusocińskiego, Popiełuszki – MARATOŃSKA
MARATOŃSKA – Popiełuszki, Kusocińskiego, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Bandurskiego, Mickiewicza, Piłsudskiego do Kilińskiego gdzie zawraca, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Limanowskiego, Zawiszy, Łagiewnicka, Świtezianki – ŚWITEZIANKI
- linia N3
DUBOIS – Dubois, Pabianicka, Starorudzka, Demokratyczna, Paradna, Matek Polskich, Paradna, Rzgowska, Broniewskiego, Kilińskiego, Kraszewskiego, Dąbrowskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Drewnowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska – SZCZECIŃSKA (CMENTARZ)
- linia N4
CHOCIANOWICE-IKEA – Pabianicka, rondo Lotników Lwowskich, Politechniki, Radwańska, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego do Kilińskiego gdzie zawraca, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zielona, Narutowicza, pl. Dąbrowskiego, Sterlinga, Północna, Źródłowa, Palki, Telefoniczna, Pieniny, Giewont, Pomorska – NOWOSOLNA
NOWOSOLNA - Pomorska, Juhasowa, Skalna, Zbocze, Pieniny, Telefoniczna, pętla Telefoniczna zaj. MPK gdzie zawraca, Telefoniczna, Palki, Źródłowa, Północna, Sterlinga, pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Zielona, Kościuszki, Struga, Wólczańska, Mickiewicza do Żeromskiego, gdzie zawraca, Mickiewicza, Kościuszki, Radwańska, Politechniki, rondo Lotników Lwowskich, Pabianicka – CHOCIANOWICE-IKEA
- linia N5
JANÓW - Hetmańska, Zakładowa, Przybyszewskiego, Suwalska, Zarzewska, Sieradzka, Wólczańska, Radwańska, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego do Kilińskiego gdzie zawraca, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Zgierska, Pojezierska, Hipoteczna, Limanowskiego, Włókniarzy, 11 Listopada - 11 LISTOPADA
11 LISTOPADA - 11 Listopada, Włókniarzy, Limanowskiego, Hipoteczna, Pojezierska, Zgierska, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Wólczańska, Mickiewicza do Żeromskiego, gdzie zawraca, Mickiewicza, Kościuszki, Radwańska, Wólczańska, Sieradzka, Zarzewska, Praska, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska - JANÓW
- linia N6
DĄBROWA – Dąbrowskiego, Tatrzańska, Broniewskiego, Paderewskiego, rondo Lotników Lwowskich, Pabianicka, Piotrkowska, Sieradzka, Wólczańska, Radwańska, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego do Kilinskiego gdzie zawraca, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Ogrodowa, Nowomiejska, Wojska Polskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka, RONDO POWSTAŃCÓW 1863R., Warszawska, Kryształowa, Łupkowa, Strykowska - IMIELNIK NOWY
IMIELNIK NOWY - Strykowska, Łupkowa, Kryształowa, Warszawska - RONDO POWSTAŃCÓW 1863R. - Inflancka, Zagajnikowa, Sporna, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Wólczańska, Mickiewicza do Żeromskiego, gdzie zawraca, Mickiewicza, Kościuszki, Radwańska, Wólczańska, Sieradzka, Piotrkowska, Pabianicka, rondo Lotników Lwowskich, Paderewskiego, Broniewskiego, Tatrzańska, Dąbrowskiego – DĄBROWA
- linia N7
MARATOŃSKA - Maratońska, Waltera-Janke, Nowe Sady, (Zajezdnia MPK), Nowe Sady, Elektronowa, Obywatelska, Politechniki, rondo Lotników Lwowskich, Politechniki, Radwańska, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego do Kilińskiego gdzie zawraca, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zielona, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, Palki, Wojska Polskiego, Brzezińska, Janosika, Telefoniczna - TELEFONICZNA(zaj. MPK)
TELEFONICZNA(zaj. MPK) - Telefoniczna, Janosika, Brzezińska, Wojska Polskiego, Palki, Pomorska, Konstytucyjna, Narutowicza, Zielona, Kościuszki, Struga, Wólczańska, Mickiewicza, Żeromskiego, Politechniki, rondo Lotników Lwowskich, Politechniki, Obywatelską, Waltera – Janke, Nowe Sady - (zajezdnia MPK) - Nowe Sady, Waltera – Janke, Maratońska – MARATOŃSKA
(Od 3 listopada br. autobusy linii N7 nie będą zatrzymywać się na przystanku Palki/Rondo Solidarności w kierunku południowym)
Zmiana rozkładów jazdy linii: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 9A, 13, 54A, 70, 70A, 70B, 96, 98, 98A, 98B, Z5, Z10
Od 1 listopada ulegną zmianie rozkłady jazdy tramwajów linii 2, 4, 6, 7 (zmiana obsady taborowej oraz trasy wyjazdów i zjazdów), linii 8 (zmiana trasy wyjazdów i zjazdów), linii13 (korekta rozkładów jazdy),
Od 4 listopada ulegną zmianie rozkłady jazdy tramwajów linii 9, 9A (korekta rozkładów jazdy), autobusów linii 54A (zmniejszenie liczby kursów do POD ”POLANKA”) 70, 70A, 70B, 96 (zmiana rozkładów jazdy), linii 98, 98A, 98B, Z5, Z10 (zmiana obsady taborowej oraz trasy zjazdów i wyjazdów).
Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?