Blue Haze oraz Pavel Samokhin & Przyjaciele z Rostowa w Łodzi zagrają klubie New York już w weekend. Organizator, za naszym pośrednictwem, ma dla Was podwójne zaproszenia.

Blue Haze jest jednym z najstarszych pabianickich zespołów blues-rockowych. W swojej długiej karierze mieli okazję koncertować z Tadeuszem Nalepą, Leszkiem Winderem, z zespołem Dżem oraz Easy Rider.

ZOBACZ TAKŻE: >>">Dzisiaj początek matur >>>

W repertuarze zespołu jest niemalże pół setki utworów. Są to zarówno własne kompozycje, jak i covery takich zespołów jak ZZ Top, Canned Heat, Dżem i innych.

W chwili obecnej Blue Haze tworzą: Krzysztof Młudzik (wokal & gitara), Zbigniew Golemba (gitara solowa), Jakub Nowak (bass), Zbigniew Marczyński (perkusja)

Koncert Blue Haze w klubie New York (Piotrkowska 62), piątek 4 maja, start godz. 22. Bilety w dniu koncertu: 10 zł.

PAVEL SAMOKHIN & PRZYJACIELE Z ROSTOWA!
Michał Kamalov jest rosyjskim muzykiem z Rostowa nad Donem. Kompozytor, dyrygent, jazzman. Robert Babayev - młody rosyjski wokalista jazzowy. Absolwent Berklee College of Music; występował m.in. z Davidem Garfieldem, Jetro da Silva – gitarzystą Whitney Houston.

Pavel Samokhin „Pasza” ( wokal, trąbka) – założyciel i lider zespołu Samokhin Band; Rosjanin/Kozak z Rostowa nad Cichym Donem. Współpracował z Michałem Urbaniakiem, Natalią Oreiro, Bill Prince, Blues Brothers, Dariuszem Kozakiewiczem (Perfect). Autor tekstów, kompozytor, aranżer. Na scenie emanuje wschodnim temperamentem i niebywałą energią. Porywa serca wysokimi dźwiękami trąbki, ujmuje swoim lekko zachrypniętym głosem. Obok Paszy na scenie zagrają: Kuba Matusiak (sax), Maciej Borowiak (bass gitara), Piotr Kolasa (drums).

Pavel Samokhin & Przyjaciele z Rostowa! w klubie New York (Piotrkowska 62), sobota 5 maja. Wstęp za 10 zł. Bilety do nabycia w dniu koncertu. Początek o godz. 22.

AVENGERS W NOWYM JORKU
Zespół zagra w sobotę o godzinie 18. Bilety w cenie: 10 zł do nabycia w dniu koncertu

KONKURS BLUE HAZE BILETY
KONKURS PAVEL SAMOKHIN & PRZYJACIELE Z ROSTOWA! BILETYAby wygrać podwójne bilety, napisz w koncertach najbardziej lubię....

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi!

Odpowiedzi wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko) należy przesyłać na adres e-mail: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w temacie wpisując Konkurs - New York.

Konkurs potrwa do piątku 4 maja do godziny 12

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Uwaga! W mailu konkursowym oprócz odpowiedzi napiszcie, na który z koncertów chcecie się wybrać: Blue Haze lub Samokhin Band.

Powodzenia!

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego Regulamin

Czytaj także

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Łodzianin (gość)

Takie informacje to się podaje z tygodniowym wyprzedzeniem, aby można sobie było zaplanować weekend a nie dwa trzy dni przed imprezą. szkoda, bo dobrego bluesa ciężko posłuchać w Łodzi.