Kazimierz Moskal trenerem piłkarskiej drużyny ŁKS Łódź. Znamy nazwisko nowego trenera beniaminka I ligi ŁKS Łódź - to Kazimierz Moskal, który prowadził ostatnio Sandecję Nowy Sącz. Ten zespół spadł z Ekstraklasy.

Kazimierz Moskal trenerem piłkarskiej drużyny ŁKS Łódź
Wcześniej Kazimierz Moskal był trenerem Wisły Kraków, Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, Wisły Kraków oraz Pogoni Szczecin.
Kazimierz Moskal przedstawiony został oficjalnie w środę (13 czerwca) jako trener ŁKS. Z klubem podpisał dwuletnią umowę i stwierdził, że w tym czasie będzie budował drużynę na awans do Ekstraklasy. Po rundzie jesiennej I ligi najbliższego sezonu interesuje go za to pierwsze miejsce w tabeli.

Sport

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

El_Konrado (gość)

Fajnie, że ostatecznie opcja ze Stawowym nie doszła jednak do skutku, bo to by była jedna wielka tragedia.
Moskalowi 4 punktów brakło żeby utrzymać w lidze beznadziejną Sandecję, która to Sandecja i tak zdobyła zaskakująco dużo punktów, jak na tak słabą drużynę.
Po raz pierwszy od dobrych paru lat trener, który miał możliwość uczyć się od najlepszych trenerów jacy w ostatnim 20-leciu pracowali w Polsce, zobaczymy jak to się przełoży na grę EŁKSY.

Chyba nie jestem jedynym, który miał wrażenie, że Robaszek bardziej był tutaj na zasadzie nie przeszkadzać, niż trenować. Oczywiście wielkie dzięki za awans itd., ale wszyscy zdajemy sobie sprawę, że w ofensywie ŁKS często grał po prostu słabo, natomiast drużyna była bardzo solidnie poukładana w grze obronnej i tutaj też chyba wygraliśmy ten awans.

Ofensywa kulała i to mocno, tutaj Moskal ma pole do popisu. Powodzenia !