Jakub Bartkowski potwierdza, że wiosną można na niego liczyć

Jakub Bartkowski potwierdza, że wiosną można na niego liczyć (© fot. Artur Kostkowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od czwartku trenuje z Widzewem czterech testowanych piłkarzy. Do Czarnogórców Luki Rotkovicia, Novicy Gacevicia oraz Łukasza Sekulskiego z Wisły Płock dołączył Paweł Giel 22-letni pomocnik z Ruchu Radzionków. Giel jest wychowankiem śląskiego klubu.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu pierwszej ligi mierzący 188 cm wzrostu piłkarz wystąpił w 19 meczach, zdobywając jedną bramkę. Ogółem w I lidze rozegrał 46 spotkań. W zimowym okienku transferowym z Radzionkowa ubyli bracia Mateusz i Michał Makowie (do PGE GKS Bełchatów). No, ale klub potrzebuje pieniędzy na pozyskanie np. Krzysztofa Gajtkowskiego, Marcina Dziewulskiego czy Mariusza Muszalika.

Dwóch zawodników Widzewa będzie od czwartku trenować z drużyną Ruchu Radzionków. Na Śląsk wyjechali Sebastian Radzio oraz Emil Wrażeń, którzy będą w Radzionkowie do soboty 21 stycznia. Tego dnia Ruch rozegra sparing z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz.

Kolejnym zawodnikiem, grającym głównie w Młodej Ekstraklasie Widzewa , który wyjechał na testy jest Damian Ceglarz. Będzie trenował z pierwszoligową Olimpią Grudziądz i prawdopodobnie zagra w dwóch sparingach: z Lechią Gdańsk (21 stycznia) i Bałtykiem Gdynia (28 stycznia). Na wypożyczeniu w Olimpii przebywał Michał Pytkowski, zaś obecnie w kadrze drużyny z Grudziądza jest dwóch ekswidzewiaków - Jarosław Białek i Paweł Grischok.

Dodajmy, że na testach w innym pierwszoligowym klubie przebywa także starszy brat Damiana - Sebastian Ceglarz. Może on zostać zawodnikiem Olimpii Elbląg.

O możliwościach czterech testowanych w Widzewie zawodników będziemy się mogli przekonać w sobotę o godz. 13 w meczu kontrolnym z drugoligową Chojniczanką.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!