W kompleksie Green Horizon będzie 33 tys

W kompleksie Green Horizon będzie 33 tys. metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. (© wizualizacja: skanska property poland sp. z o.o.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Infosys BPO Poland przeniesie swoją siedzibę w listopadzie do powstającego kompleksu biurowego Green Horizon przy rondzie Solidarności. Infosys największe centrum finansowo-księgowe w regionie łódzkim postanowiło wynająć w Green Horizon 15 tys. metrów kwadratowych. To o 5 tys. więcej.

Krystian Bestry, dyrektor zarządzający Infosys BPO Europe mówi, że decyzję o zwiększeniu powierzchni biurowej podjęto w związku ze zdobyciem nowych kontraktów i rozszerzeniem zakresu dotychczasowych projektów. Do końca roku planujemy też zatrudnić w Łodzi dodatkowo ponad 300 osób. Obecnie mamy tu 1170 pracowników.

W Green Horizon będzie w sumie 33 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Budowa pierwszej części gmachu (19 tys. mkw.) rozpoczęła się w drugim kwartale ubiegłego roku, a jej zakończenie jest planowane na czwarty kwartał tego roku.

Czytaj także

  Komentarze (10)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  marekgalik (gość)

  Z wypowiedzi dyrektora wynika, że zwiększają powierzchnie, a nie że się przenoszą.

  Komentator (gość) (jhgfd)

  samochód to nie jest jedyny środek transportu. Rower , komunikacja miejska.
  Ale co prawda to prawda tam zawsze tłocznie . Powinni pomyśleć gdzie jest haczyk ,że tak jest i wprowadzić zmiany. może coś gdzieś rozbudować albo rónoległa nitke gdzieś dać by odkorkować
  No i obwodnica by się zdała bo tam dużo tez tirów śmiga.

  incipit (gość)

  bo nikt nie chce płaczliwego, przedszkolnego a jednocześnie głupiego, komunistycznego i pazernego na dokładkę s-l-d u władzy.
  Dlatego nikt nie podpisze się za referendum i nic z tego referendum nie będzie

  ja (gość)

  A dlaczego nikt nigdzie nie pisze że w weekend w Manufakturze i Porcie będą zbierane podpisy w sprawie referendum w celu odwołania zdanowskiej