(© Krzysztof Szymczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Grzegorz Klejman, były właściciel ŁKS, oburzony jest postawą piłkarzy ŁKS, których oskarża o brak woli walki, a porażkę 1:7 z Flotą nazwał hańbą.

W rozmowie z Dziennikiem Łódzkim Grzegorz Klejman powiedział: - Porażka ŁKS 1:7 z Flotą to hańba. Niech ci młodzi ludzie, którzy wychodzą na boisko nie szargają świętości, jakimi są symbole 104-letniego klubu. Nie mogę tego znieść.

Grzegorz Klejman dodał: - Jak można doprowadzić do tego, by z ŁKS kpiła cała Polska! Za moich czasów to było nie do pomyślenia. Jeśli komuś nie chce się umierać za ŁKS, niech zdejmie koszulkę z logo klubu i już nigdy więcej niech jej nie zakłada.

Przed laty ŁKS po srogim laniu 0:7 ze Stalą w Mielcu (28 listopada 1973) potrafił szybko się otrząsnąć i w następnej kolejce ligi wygrał w Warszawie z Gwardią 1:0, później z Szombierkami Bytom w Łodzi 2:0

Kibice wierzą, że tak jak wtedy, piłkarze ŁKS zrehabilitują się za klęskę z Flotą już w najbliższej kolejce, gdy zmierzą się z Polonią w Bytomiu.

Czytaj także

  Komentarze (24)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ar (gość) (ŁKSiak)

  Dobrze piszesz! Skład ledwo został sklecony, a wszyscy wkoło tylko narzekają. Kto normalny nie dziwi się, że jest źle. Być może zawodnicy jako cały zespół graja na maksimum swoich możliwości no ale niestety nie dają rady. Choć mam wiele wyrozumiałości na zasitniałą sytuację to oczywiście wynik ostatni troszkę przesadzony! Reasumując: Zacznijcie ludzie myśleć!!

  łodzianin (gość) (Łodzianin)

  Nie muszę nic zakładać, widzę po trybunach że stadion jest wypełniony w 50%. Kryta i Niciarka sprzedaje 80% biletów, na długiej około 60, a pod zegarem jest protest.

  pejs z galery (gość)

  Grzesiu kopsnij bańkę na klub co to dla ciebie.Chociaż Turek i Voigt będą mieli na wypłatę.A kopacze i tak bez kasy jeszcze z 3 miechy wytrzymają.

  ŁKSiak (gość)

  Panie Grzegorzu ci piłkarze są po prostu za słabi na 1 ligę!!!! To jest zbieranina kopaczy z lig okregowych, jak maja wygrywać, im zwyczajnie brakuje umiejętności.

  Łodzianin (gość) (WSTYD)

  a u was pajacu ile przychodzi ??? myślisz że jak podajecie 4,5 tyś to ktoś normalny w to uwierzy, załócie sobie kołowrotki i wtedy się nagle okaże, że było was 1129.

  :) (gość) (MasterOfDajDaj`s)

  hehehe kolego zobaczysz mecz dajdajów z polonią będzie przełamaniem się w lidze Poloni Bytom:) Polonia zaliczy pierwszą wygraną i będzie się pieła w górę tabeli:) niestety parchy z al. uni już tak zryci są psychicznie, że niestety ale nie wierzę w ich nowe odrodzenie na dłuższą skale...

  WSTYD (gość)

  To ten Klejman którego wyzywaliście od najgorszych ???Teraz tiutiu tiutiu Śmieszni jesteście.Skończcie te pierdoły przed kompem i zapiep.rzać na galere bo 1200 kibiców to wstyd większy niż 1-7

  łuckier (gość)

  Klejman trzymaj się pamiętam Ciebie jak dawałeś swoją kasę piłkarzom Startu Łódź i jak oni wtedy grali. Podobnie było w ŁKS-ie. Masz rację te piłkarzyki i ten pseudo trener doprowadzą klub do upadku, a jak prawdą jest co piszę Maciek TEO to już się kryminał dla tych panów należy.

  hahaha (gość) (MaciekTEO)

  Ja postawiłem dwie stówy bo jesteście tak ciency że to było jasne.I nie wymyślaj głupich tłumaczeń tylko postaw kase na to że na następny mecz przyjdzie was ma MOSiR mniej niż 1000