University Business Park w Łodzi

University Business Park w Łodzi (© GTC S.A.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Firma Golden Floor zajmująca się udostępnianiem sal na konferencje i szkolenia wynajęła 605 m.kw. w budynku University Business Park przy ul. Wólczanskiej 178 w Łodzi, obok terenów Politechniki Łódzkiej. Golden Floor do tej pory wynajmowała pomieszczenia w budynkach Atrium i Plaza w Warszawie.

Igor Yankilevich z działu powierzchni biurowych firmy Cushman & Wakefield mówi, że Łódź od kilku lat przyciąga firmy dobrymi warunkami prowadzenia działalności, w tym konkurencyjnymi kosztami najmu nowoczesnej powierzchni biurowej. Łódź to jeden z najdynamiczniej rozwijających się biurowych rynków regionalnych w Polsce.

Deweloperem i właścicielem University Business Park jest firma Globe Trade Centre. University Business Park został zaprojektowany w sposób pozwalający na bardzo efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowych w układzie gabinetowym lub w formie open space. University Business Park posiada certyfikat zrównoważonego budownictwa EU GreenBuilding.

Źródło: Nowy najemca w łódzkim University Business Park

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    łodziak (gość)

    bracia starsi przypominają o sobie, no i dobrze, dobrze żeby te biurowce ożyły, póki co szału nie ma, trzymam kciuki