(© Krzysztof Szymczak/Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na najbliższym meczu kibice ŁKS nie usiądą na "galerze" - wojewoda łódzki podjęła decyzję o zamknięciu tej trybuny.

W związku ze złą oceną stanu bezpieczeństwa na meczach z Zawiszą i Wartą wojewoda łódzki podjęła decyzję o zamknięciu tzw. "galery" na niedzielny mecz ŁKS z Sandecją. Kibice będą mogli zajmować miejsca na sektorze G, Trybunie B oraz Loży A.

Czytaj także

  Komentarze (22)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Ania (gość)

  Rany,przeczytałam Galeria i weszłam z ciekawości sprawdzić o co chodzi... Dlaczego z powodu meczu zamykają jakąś galerie... No teraz rozumiem całkowicie skąd to porównanie do Galerianek :) lol

  Pionformowany (gość)

  Zamknęli Galerę, bo tam siedzą najbardziej śmierdzący fani ŁKSu. Grzyb naruszył konstrukcję, stąd ta decyzja. Myjcie sie chłopaki bo Wam całe gruzowisko zamkną!

  Łodzianin (gość) (SB)

  To właśnie w typowo widzewskim stylu(Z reszta widać kto o tym wspomina) pod stadionem zawsze was jest 3x tyle co na meczu w fc tesco jeszcze kafel robi zakupy,na Anilanie pływa jeszcze 200 kumatych ogólnie 50 tyś kików jest na miejscu .Nigdy nie zapomnę tego waszego zdjęcia z Płocka gdzie was jest niby prawie 3 tyś na sektorze na 1000 ludzi , no ale zawsze jak jest remis to ze wskazaniem na was...ludzie humoru;-))

  Łodzianin (gość)

  Niech zburzą tą rudere i postawią biedronke , a piłkarzy dać za kasy bo tylko do tego się nadają ;]