Laureaci odebrali nagrody podczas IV Forum Funduszy Europejskich Artykuł sponsorowany

Laureaci odebrali nagrody podczas IV Forum Funduszy Europejskich (© Marek Niedźwiecki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przez cztery miesiące Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego przyjmował zgłoszenia do drugiej edycji konkursu fotograficznego, zatytułowanego "Projekty unijne z Google Maps". Nagrody zwycięzcom konkursu rozdano podczas IV Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Najpierw uczestnicy umieszczali zdjęcia w serwisie www.panoramio.com. W drugim etapie na najciekawsze prace głosowano przez cztery październikowe dni przez serwis http://www.facebook.com/wojewodztwo.lodzkie.

Zobacz serwis Łódzkie nakręcone Unią


Do konkursu zgłoszono 207 zdjęć 31 projektów. Na najlepsze prace zagłosowało 515 użytkowników Facebooka. W kategorii innowacje i wiedza laureatami zostali: Sebastian Kamieniak, Mariusz Sitarek i Monika Schmidt-Iltchev. W kategorii sport i turystyka zwyciężył Tomasz Wójcik, drugie miejsce zajął Bartosz Chodnicki, a trzecie Tomasz Wójcik. W kategorii kultura i rewitalizacje pierwszą i trzecią nagrodę odebrał Mariusz Sitarek, druga przypadła Szymonowi Gradowskiemu.
Nagrody sfinansowano ze środków EFRR i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!